Skocz do zawartości

[N.D. ⊗] caff,obrazony chlopiec


widzewiak1910

Rekomendowane odpowiedzi

NICK ZGŁASZAJĄCEGO: widzewiak
DATA: 4.05.2018
MAPA: dd2
NICK ZGŁOSZONEGO: caff
IP/SID ZGŁOSZONEGO: jest to admin,wiec macie
OPIS SYTUACJI: gralem z nim 2 mapy,przez mikrofon zaczal obrazac graczy,ze mu zabieraja fragi w stylu
 <poje... cie.zostaw to bylo moje>do momentu gdy mnie nie przenioslo do przeciwnej druzyny,znosilem to,
ale jak ciagle zaczal padac przede mna,zaczal mnie obrazac przez mikrofon.Na kolejnej mapie gralismy dd2.
bylo 4tt a ten zaczal sie wydzierac,ze lecimy na B.ja polecialem na A i sie wkurzylem juz,
bo zaczal mnie wyzywac od kutasow...
to mu napisalem co sadze o nim i dal mi bana na tydzien,za ta jego kulture sam powinnien stracic admina,dzieciak 
niech sie kultury uczy.

 

 

Edytowane przez widzewiak1910
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, widzewiak1910 napisał:

NICK ZGŁASZAJĄCEGO: widzewiak
DATA: 4.05.2018
MAPA: dd2
NICK ZGŁOSZONEGO: caff
IP/SID ZGŁOSZONEGO: jest to admin,wiec macie
OPIS SYTUACJI: gralem z nim 2 mapy,przez mikrofon zaczal obrazac graczy,ze mu zabieraja fragi w stylu
 <poje... cie.zostaw to bylo moje>do momentu gdy mnie nie przenioslo do przeciwnej druzyny,znosilem to,
ale jak ciagle zaczal padac przede mna,zaczal mnie obrazac przez mikrofon.Na kolejnej mapie gralismy dd2.
bylo 4tt a ten zaczal sie wydzierac,ze lecimy na B.ja polecialem na A i sie wkurzylem juz,
bo zaczal mnie wyzywac od kutasow...
to mu napisalem co sadze o nim i dal mi bana na tydzien,za ta jego kulture sam powinnien stracic admina,dzieciak 
niech sie kultury uczy.

 

 

JESTEŚ UDANYM BAJKOPisarzem https://www71.zippyshare.com/v/UFnoLKiG/file.html nie chciałem ale proszę jak kolega obraża od cwe od glona :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caff jakbyś czytał ze zrozumieniem,zrozumialbyś ze ja nie mówię że Cię nie obrazilem.Wstaw swoje pieprzenie przez mikrofon na mój temat.Wtedy inni zrozumieją ze każdy by się zdenerwował na takiego pajaca jak ty.

 Caff,
napinaj dalej :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i bajkopisarz pisze się razem.komu Wy dajecie adminów?Dzieciakom co robią co chcą,dają tygodniowe bany za prowokowanie graczy?Jeszcze porozumiec się nie umieją w poprawnej polszczyźnie.Boże Caff weź nie pisz lepiej bo się ośmieszasz tutaj dzieciaczkiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.