Skocz do zawartości

[♻] Pożegnanie


D@wid0

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, a raczej Bye! Na początku przepraszam za temat w złym dziale. 

  Przechodząc do tematu chciałbym się z wami pożegnać. Dziękuję wszystkim za wspaniała atmosferę, która tu była, a przede wszystkim dziękuję Tobie @Frankenstein za miłe chwile spędzone tu, na forum jak i w grze.

To już chyba czas, Bye! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez ty daj spokoj chlopie, urlop sobie tygodniowy zrob, tak jak ja i gitarka, czasem trzeba odpoczac, jest tutaj tyle osob co ciebie cenia, daj spopkoj :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee... Nie? 

 

Jakiś nieśmieszny ten Twój żart. Zrób sobie urlop na tydzień lub dwa, na pewno otrzeźwiejesz i zmienisz zdanie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, nie odchodź... Głupi pomysł . Zostań z Nami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Pietno Dilera napisał:

Wez ty daj spokoj chlopie, urlop sobie tygodniowy zrob, tak jak ja i gitarka, czasem trzeba odpoczac, jest tutaj tyle osob co ciebie cenia, daj spopkoj :) 

Cenią, mnie, ehem . Kogo masz na myśli ?

 Cre[A]tOr,
nas ma na myśli siusiaczku! wracaj na chatboxa :D!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

Dzięki Dawido :) Z tobą też się miło spędza czas jednak ja też wolałbym, żebyś z LUZowni całkowicie nie rezygnował. Przerwa wiadomo, ja też ostatnio nie mam za bardzo czasu przesiadywać tu na forum, czy na serwerze, ale kiedy znajdę chwilę, to jestem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.