Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ⚐] pytam o wasze zdanie na ten temat ;v


o ja pisiont groszy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czego dotyczy propozycja: tak wiec propozycji jest kilka 

1 dodanie pierscienia na wampiryzm np tam 10-30 % na określony czas 

2 dodanie cos typu legendarny set czyli żeby stworzyć legendarny miecz musisz miec każdy miecz z innego rodzaju, dajmy na to by stworzyc miecz musisz posiadac w eq 

-smoczy miecz

-bionic miecz

-kosciany miecz

-potezny miecz

-królewski miecz

-diax miecz

 itd 

żeby ulepszac to oto eq nie bedziemy potrzebowac zwykłych ulepszaczy ale zaczarowana ksiega, wzmocnieni,zaczarowanie,pajecze itp

 

i tu prośba do was jeśli macie pomysły na grafike tych ,,legendarnych rzeczy" śmiało dawajcie do konkursu lub  tu ja osobiście was wynagrodze za jakies fajne pomysły ;v 

3. zrobienie cos typu top dmg zadanego oraz otrzymanego  rundy/mapy  tam jakas nie wielka symboliczna nagroda np te 500 rpg czy cos, tak dla urozmaicenia rozgrywki /rozpoczęcia jakiejś tam rywalizacji poza top15
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: zawsze to cos nowego ;v pozatym zrobiło by sie konkurs kto 1 uzbiera taki o to set dostanie jakies fanty ;* 

 pisze to tu ponieważ chce żebyście wyrazili swoje opinie na ten temat ;3 

lofki i do następnego ;* :* <3 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

1. Pierścień wampiryzm dobra opcja można dodać.

 

2.  Wiesz ze ekwipunek 28 sloty to za mało by zrobić takiego seta legendarnego. Po za tym po co kombinować skoro po prostu nowego seta dodać np propozycje w konkursie graficznym admin Wojtson zrobił ciekawy opis + grafiki. Wiec bez sensu jest robienie tego legendarnego seta z każdego innego seta te miecze i reszty skoro wystarczy dodać nowy osobny set jak inne.

 

3. Dla mnie zbędne dlaczego? Bo wystarczy jedna ekipa z klanu *BaseTeam* będą co chwile ugrywali te nagrody za top dmg rundki/mapy każdej mapkę bo graja praktycznie cały dzień itd.  --> (Już lepiej dodać do rankingu top15 zadanych obrażeń 15 najlepszy graczy na serwerze z DMG albo osobna komenda /topdmg.)

 

Ja oferowałem  ciekawo propozycje na steam Albertowi ale czy zrobić coś takiego to decyzja zależy od niego i wtedy by bardziej rozgrywka by była *lepsza* oraz więcej możliwości na serwerze BB by było. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Taki pierścień fajna rzecz jak dla mnie mógłby zostać dodany.

2.Trzymanie tylko rzeczy na ten legendarny set zajmowało by dużo miejsca,lecz aktualnie trwa konkurs graficzny i może stamtąd wziąć jakiś plecak który by był na zbroje,miecze itd.

Lecz żeby był balans dodał bym dwa set jeden dla zombie i jeden dla ct(Ten set także by można przechowywać w tym plecaku).

Więc jak dla mnie mógłby zostać dodane takie set :D.

3.Takie top fajna rzecz ale przeważnie topke zajmowały by osoby które już mają dobre eq.

Ale można by zrobić zamiast  top dmg gracza dodać top dmg klanu na  mapy/godziny/dnia/miesiąca.

Można by także dać top rozegranych godzin na serwerze w ciągu dnia/miesiąca itd.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł z tym setem tworzonym z innych na prawdę mi się podoba.

Ogólnie będzie ranking pod względem największego zadanego HIT'a. Aktualnie możemy sprawdzić największy zadany przez nas Hit pod komenda /maxdmg. Pierscień Vampa mogę dodać mało roboty a zawsze coś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.