Skocz do zawartości

[♻] Frekwencja


CLIXXU

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

 

Piszę ten post, ponieważ stan servera i jego działalność ostatnimi czasy bardzo mnie martwi. I nie chodzi tu o techniczną stronę, bo dzisiaj weszła nowa aktualizacja, która swoją stroną mnie bardzo cieszy, bo w końcu jakieś zmiany. Ale niestety ostatnio frekwencja bardzo zmalała, można to zaobserwować na GT i nawet w praktyce. Z 20 stałych graczy na serverze zrobiło się 7,5 a miejscami nawet 0 graczy. Strzelam, że jest to spowodowane niewykupioną reklamą czy coś w tym stylu i od razu piszę wyraźnie, że jeżeli chodzi o jakąkolwiek pomoc finansową, to zawsze się coś można uciułać, grosz do grosza i wiecie co dalej :) Piszę ten post czysto informacyjnie, bez żadnych spin i kłótni jak to bywało kiedyś, może to nie o to chodzi i powód słabej frekwencji może być inny. Dlatego założyłem ten temat, by wspólnie podjąć dyskusję.

 

Liczę na jakieś zainteresowanie tematem.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były problemy ze serwerem , że gracze wbić nie mogli bo ich blokowało zostało to naprawione , a co do reklamy serwera to nie wiem czy jest , wiem że była i dużo graczy grało.

Jak dla mnie możemy zrobić zbieranie gorszy , trzeba serwer ratować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matthy, a jak proszę Ciebie, żebyś ze mną wszedł na serwer i rozkręcił to masz kolokwialnie "w dupie".

Ostatni raz się o to prosiłam. Dzisiaj ze znajomym (I później z Przemkiem) "uzbieralismy" kilka osób i widziałam, że liczba rosła.

Wydaje mi się, że to też kwestia kulejącego sklepu, w którym zakup vipa kończy się fiaskiem. Kilku graczy systematycznie go kupowało i tych ludzi nie było widać na serwerze ostatnimi czasy.

Bugująca się ranga po resecie też była jedną z przyczyn. No i w końcu frekwencja administracji, co jest najsłabszą stroną 5 maps. 

Wiadomo jak to z tym jest. Ludziom odechciewa się gry, gdy ktoś im ją psuje i nie ma nikogo, kto wyjaśniłby problem kickiem/gagiem/banem.

Kolejny admin został zawieszony z powodu aktywności.  Podania składają jedynie dzieciaczki, które się na te stanowiska nie nadają... Naprawdę nie macie takich znajomych, którzy chcieliby nam pomóc na 5 mapsie? Przyszłość tego serwera maluje się wyłącznie w czarnych barwach. Bez porządnej administracji wciąż tracimy.

 

Wczoraj przy rozmowie z h@ ktoś zaproponował, żeby zrobić onlymirage...do mnie to nie przemawia, choć pewnie ten pomysł miałby swoich zwolenników. Ile razy wchodząc na serwer słyszę, że wciąż są dwie mapy katowane. ? No nie dogodzisz. 

Edytowane przez ^*тнeozzғan^*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Ja bym proponował zrobić z tego serwera fulll klasyczny serwer bez żadnych jakiś x2 skoki czy coś tylko klasyka i 4 mapy max --> cache/mirage/dust2/inferno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ^*тнeozzғan^* napisał:

@Matthy, a jak proszę Ciebie, żebyś ze mną wszedł na serwer i rozkręcił to masz kolokwialnie "w dupie".

Ostatni raz się o to prosiłam. Dzisiaj ze znajomym (I później z Przemkiem) "uzbieralismy" kilka osób i widziałam, że liczba rosła.

Wydaje mi się, że to też kwestia kulejącego sklepu, w którym zakup vipa kończy się fiaskiem. Kilku graczy systematycznie go kupowało i tych ludzi nie było widać na serwerze ostatnimi czasy.

Bugująca się ranga po resecie też była jedną z przyczyn. No i w końcu frekwencja administracji, co jest najsłabszą stroną 5 maps. 

Wiadomo jak to z tym jest. Ludziom odechciewa się gry, gdy ktoś im ją psuje i nie ma nikogo, kto wyjaśniłby problem kickiem/gagiem/banem.

Kolejny admin został zawieszony z powodu aktywności.  Podania składają jedynie dzieciaczki, które się na te stanowiska nie nadają... Naprawdę nie macie takich znajomych, którzy chcieliby nam pomóc na 5 mapsie? Przyszłość tego serwera maluje się wyłącznie w czarnych barwach. Bez porządnej administracji wciąż tracimy.

 

Wczoraj przy rozmowie z h@ ktoś zaproponował, żeby zrobić onlymirage...do mnie to nie przemawia, choć pewnie ten pomysł miałby swoich zwolenników. Ile razy wchodząc na serwer słyszę, że wciąż są dwie mapy katowane. ? No nie dogodzisz. 

O w temacie map to można by się kłócić w nieskończone, bo każda z opcji miałaby swoich zwolenników. Myślę, że opcja 5maps jest spoko, ale tak jak piszesz trzeba tknąć ten serwer, pytanie czy każdy z nas tego chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5maps zostaje, ma dołączyć w ramach współpracy cs:go mirage.
Co do @Matthy porozmawiamy na ts. Napiszcie termin i godzinę. Jeśli ja nie dam rady sie pojawić, h@ to rozwiąże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić jakąś ogólną aknietę dot. tego double jumpa, ale jakoś nie słyszałam, żeby ktoś się specjalnie skarżył.

Najgorszy moment to chyba pierwsza runda, gdzie masz full granat i kevlar i 105hp jako vip. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ankieta była by dobrym pomysłem , do tego żeby serwer ożywić trzeba kupić i zrobić reklame , każdy ma znajomych to może by zapamić np na Fb czy na innych stronach że zapraszamy na serwer itp .

 

Co do vipa można było by pogadać co zostawić a co zabrać , jakieś zrobić spotkanie i omówić , co naprawić co wprowadzić , a żeby przyciągnać graczy na nasz serwer .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, tak jak bardzo nic do ciebie nie mam, tak bardzo ci to muszę napisać. Twoje teksty typu ,,trzeba zorganizować spotkanie, trzeba zapytać, trzeba popytać, TRZEBA, TRZEBA" oszczędź sobie, błagam. Słyszę i czytam to od miesięcy, a server jak stał w miejscu tak stoi. Liczę tutaj na reakcję wyższej administracji, która pomoże nam odratować 5mapsa, bo twoje plany, że trzeba coś zrobić nie poszły do przodu odkąd pamiętam. 1 spotkanie było na TSie, na którym każdy przedstawiał swoje propozycje, potem powstał temat przez Ciebie odnośnie tych zmian, kilka osób napisało to co chcieli i na tym temat został zamknięty. @^*тнeozzғan^* pomysł z próbnym VIPem jest genialny, bo z własnego doświadczenia wiem, że po 1 przyciąga to graczy a po 2 ktoś stestuje VIPa, spodoba mu się to potem kupuje na miesiąc, sam tak robiłem setki razy na różnych serverach :)

Edytowane przez CLIXXU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.