Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ⚑] Propozycja


DamiaNB

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czego dotyczy propozycja: moja propozycja to dodać coś takiego jak dodatkowy item czyli mianowicie buty do wszystkich itemów bionic smoczy potężny itp

zaproponuje bony takie do butów : szybkość chodzenia +1 +50 , nie mam pomysłu na nazwę ale coś takiego gdy sie wskoczy na głowe spowalnia gracza , szansa na wybuch czyli 50 razy jak skoczymy czy ile tam wybucha i zadaje dmg z od 50dmg - 500 dmg np , ciężkie buty czyli bonus który spowalnia cie ale dodaje dmg np od 1-100 , super hp czyli dodaje tt/ct hp np zombi 1000- 5000 ct 50-300 nie bedzie łatwo zabić ct i zombi :D może spodoba sie wam takie coś hmmm ? Dalej nie mam pomysłów na bony ale może rozpiszcie coś na dole jakieś bony
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne:no w sumie czemu nie hełm jest miecz jest zbroja jest to czemu nie buty :D
3. Link jeśli jest: NIC
4. Twój nick z gry: Hi ORI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no okej brawo :rollingeyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie butów nie jest głupim pomysłem ale dla mnie osobiście to jest trochę roboty nie wiem czy mi się chce xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Według mnie lepsza opcja mogla by wgrać *Naszyjniki* każdego seta i dodać dodatkowy slot do *ekwipunku* podstawowego dla te naszyjniki by można było ustawić se to i pierścień doświadczenia czy coś innego.

 

A nazwy by mogli wyglądać tak:

 

1. Naszyjnik Bionic

2. Naszyjnik Smoczy

3. Naszyjnik Potężny

4. Naszyjnik Kościany

5. Naszyjnik Królewski

6.Naszyjnik Święty

7. Naszyjnik Diamentowy

 

Każdy taki naszyjnik mógłby posiadać bonusy które są rzadko używane na serwerze albo propozycje wyżej podanego przez naszego admina.

Nwm czy ta opcja by mogla być dla cb Albertd   trudniejsza czy łatwiejsza daj znać a sprawie nazwy nie miałem innego do pomysłu może ktoś inny by proponował ciekawo nazwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.