Skocz do zawartości

[♻] Dobry, jo przyszłym


Pitaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Hejeczka, mam na imię Dominik, mieszkam w Wlkp, na serwer trafiłem przypadkowo  w zasadzie i w sumie dzięki Immowi, a w sumie jego notce do mojego Ub postanowiłem o tym, że będę sobie tu pyrkał. Możecie mu podziękować za to, że będę wam psuł grę na Jackpocie #1, bo "Ssy zrobione kontrolnie. Miałeś z 10 zgłoszeń. Plus tego jest taki, że założyłeś u nas konto. To może zostaniesz na dłuzej. Czysty - zapraszam ponownie."   zwróciło moją uwagę, nie było to kolejne puste UB jakich miałem multum, także szanuje za inwencję i sposób na ściąganie nowych graczy.  Aczkolwiek @Imm, nie sugerował bym się zgłoszeniami samymi tak mega, bo pewnie i teraz nie jedno na mnie dostałeś, hah. :D Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej o mojej osobie - zapraszam do profilu, parę pierdół tam napisałem jakby komuś się nudziło. 

 

Życzę wszystkim wytrwałości w boju, widzimy się na Jackpotach 8)

Edytowane przez Pitaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło mi się czyta takie rzeczy. Cieszę się, że miałem swój udział w Twoim dołączeniu do naszej rodziny Luzaków. Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłuuuugo. Pozdrawiam i życzę mnóstwa przegranych godzin oraz wielu fajnych akcji na serwerze Jackpot #1 a także na innych serwerach na naszej sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na sieci! Zapraszam do zwiedzania serwerów oraz udziału w konkursach! miłego LUZowania życzę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, SNICKERS napisał:

Cześć, powodzenia. Jak zauważę spadek aktywności na forum to będziemy codziennie kontrolnie robić SS ok? 

Powodzonka

Haha zawsze to jakis sposob :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.