Skocz do zawartości

[♻] Sytuacja z graczem dla adminów multiareny.


Mateuszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie adminów , jako członek Bl proszę teraz a żeby tego Pana co składał odwołanie od bana 

Oto nasze rozpiski :

@My NAME IS 99FPS BEJBE

9:45 - dziwne kule prosto w głowę, celownik jakieś 20 klatek dalej, może to być wina dema. 1/4

11.31 - clear, refleks też nie zachwyca. 1/4 

11.46 - 1/4 tutaj to już wygląda trochę gorzej. Aim lock, pierwsza kula perfekcyjnie w głowę, reszta serii w model po śmierci i szejker.

Pierwszą akcje jeszcze mógłbym tutaj zgonić na demko, laga idk.

Ale ta ostatnia pokazuje tutaj że na 90% typek ma aim locka na klawisz. Już pomijając fakt że nie było tam gry modelowej i poprzednich akcjach.

Kolejna sprawa że demo jest trochę za krótkie dlatego też można zerknąć na hltv bądź też typa puścić i nagrać coś konkretniejszego. 

 

Moja rozpiska :

9:39 Gracz jedzie modelowo po sicianie wie kiedy gracz wyjdzie i strzela idealnie banie tutaj jedna akcja.
11:32 - Moim zdaniem noralny strzal w timming wszedł 
11:46 - Tutaj mamy ostatnią akcje któr pokazuje aimloka 

Jak dla mnie ma 2 na 1 także z mojej strony dałbym brak UB

 

@DEZ1 :

9:44- Gracz wie kiedy przeciwnik się wychyli, strzela idealnie w głowę.

11:32-Normalny strzał.

11:46-Ostatnia najbardziej podejrzana akcja, ewidentny Aimlock 1/4

Demko jest trochę za krótkie a ostatnia akcja zbyt podejrzana,  podtrzymuje  bana, trzeba zerknąć na hltv.

 

Z braków  dowodów bo demko jest krótkie stwierdziliśmy że gracza puszczamy , szanowni admini macie na niego teraz oko baczne .

 

Ps. SSy już mu nie robimy a KRĘCIMY DŁUGIE DEMKO

Pozdrawiam członek bl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adminem na arenkach nie jestem, ale jak ktoś z adminów bedzie na serwerze kiedy on bedzie gral to proponuje udać greka, ze niby spadacie itd i wracacie na innym nicku? nagrajcie odpowiednie demko i na swoim nicku juz dajcie bana :) po 2-och odwołaniach bedzie sie pilnował czy adminow nie ma, a jeszcze jak zobaczy admina na spec to niemal na pewno nic ciekawego sie nie nagra

Wybaczcie, ze sie tu wypowiedzialem chociaz adminem nie jestem na arenach, ale nie lubie odpałów, a rada chyba dobra?

 Cre[A]tOr,
Nie byłeś adminem i nie będziesz :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, DZIADEK99 napisał:

Adminem na arenkach nie jestem, ale jak ktoś z adminów bedzie na serwerze kiedy on bedzie gral to proponuje udać greka, ze niby spadacie itd i wracacie na innym nicku? nagrajcie odpowiednie demko i na swoim nicku juz dajcie bana :) po 2-och odwołaniach bedzie sie pilnował czy adminow nie ma, a jeszcze jak zobaczy admina na spec to niemal na pewno nic ciekawego sie nie nagra

Wybaczcie, ze sie tu wypowiedzialem chociaz adminem nie jestem na arenach, ale nie lubie odpałów, a rada chyba dobra?

 

@DZIADEK99 oczywiście chcesz demko kręcić kręć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.