Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ⚐] Stary gun exp mod


Wojtson

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czego dotyczy propozycja: Przywrócenia starego gun exp moda tego co był kiedyś. Czyli wyglądał on tak ze mieliśmy np. maca 0/3 i musieliśmy wyexpić te 3lvl żeby mieć kolejną broń scouta i tak dalej. Za każdy level jak wbiliśmy na tej broni mieliśmy zwiększony dmg czyli 1/3 mac np +1% dmg 2/3 +3% dmg 3/3 + 5% dmg. Każda broń miała więcej lub mniej lvl na wyexpienie jej.
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: Ponieważ uważam ze ten gun exp mod był fajniejszy i trzeba było dłużej nabijać exp a teraz szybko lvl się wbija.
3. Link jeśli jest: brak
4. Twój nick z gry: Wojtson

Ps. Jeżeli ktoś ma jakąś propozycje żeby coś dodać to tego to możecie pisać pod postem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego gun xp moda jestem za tylko coś ci sie powaliło dajmy na to mieliśmy pierwszą broń SCOUT no i jak mamy 0/3 to mamy tylko scouta a jak wbijemy 1/3 to next broń a można expić dalej żeby mieć wiekszy dmg z scouta a na 1/3 mamy już np maca itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest spoko propozycja bo te popieram 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Ja tez jestem na tak ale mam kilka pomysłów by to razem wszystko zrobić i zastąpić te *super bronie* Albertd  miał info kiedyś.

 

Moja propozycja jest taka by przywrócić starego gun xp moda jest taka by dobijemy max lvl danej broni to dostaniemy 1/2 punkty do rozdania i możemy je wykorzystać w menu umiejętności coś podobnego jak przypadku w klanach.

 

A takie mogli by być umiejętności na serwerze dla każdego.

 

1. Wzrost ulepszacze drop --> Symbol smoka / Klejnoty / Diamenty / Kości / Toksyny

 

2. Więcej rpg za fragi oraz dedy

 

3. Więcej expa za fragi oraz dedy

 

4. Wzrost większej szansy na ulepszanie przedmioty

 

5. Exp jako *ZM* dedy

 

6. Wzrost więcej % dmg broni 1 punk to 1% dmg

 

7. Większa szansa na dropy przedmioty z bonem

 

8. Mniejsza szansa na spalenie przedmioty

 

9. Dodatkowe miejsce w Ekwipunek o 5 miejsc

 

10. Więcej % na dropy rzadkie przedmioty

 

Co wy na to admini oraz gracze z serwera chciałbym was prosić o pozytywne oraz negatywne opinie.

 

Możecie dodać więcej propozycji na temat rzeczy sprawie umiejętności.

 

A sprawie *expienie broni* na lvl można tez dodać opcje ze jak dobijemy np mac-10 3/3 to dostajemy innego skina broni i również można to zrobić pod wszystkie bronie. :D

 

Decyzja i tak zależy od cb Albertd  czy da rade to wszystko zrobić. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak
16 minut temu, Pozytywny!? napisał:

A nie lepiej zrobić nowy serwer? :»

Po co 2 serwery z tego samego moda na jednej sieci tylko inny rodzaj systemu LVL? Bez sensu...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak nowy serwer się nie opłaca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Pytam również o zdanie reszty adminów BB i graczy proszę się wypowiedzieć co o tym sadzicie i jakie macie pozytywne oraz negatywne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.