Skocz do zawartości

[♻] [ZAMKNIĘTY] Skarga na admina Bonesi


DOMINICK

Rekomendowane odpowiedzi

 

NICK: DOMINICK
DATA: 22.05.2018
MAPA: de_nuke
OSKARŻONY: Bonesi
IP/SID OSKARŻONEGO: nie mam.
OPIS: Wbijam sobie na dd2 i prosze admin bonesi zmienia mape na de_nuke
DOWODY: godzina byla 15:13 jak wbilem na serwer. Ssow nie zrobilem nie zdazylem bo dostalem bana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam od siebie że ten gość nie powinien w ogole miec admina, 2x dostalem perma za czity, mimo niczego co by mogło na to wskazywać.

Pisalem o tym w jednym z tematów od ub, ale napisze i tutaj, ze znajomy dołączył za mna na server i po tym jak dostalem bana, gość wkleił jeszcze jednego albo dwa bany za aima, gosciom ktorzy grali czysto. Dlatego oczywiste jest to ze ten typ nie powinien miec admina, skoro ładuje takie bany a 90% nawet nie zafatyguje sie zeby wejsc na forum i sie od bana odwolac, bo po co, skoro mają 10 innych servow i pójdą gdzie indziej a wy tracicie graczy.   

Jest to mega proste do zweryfikowania, wezcie 10 losowych banow za czity(bez ssow) z amx'a od tego typa, oddaje swoje konto 2k10 4k godzin + cs go, jeśli bedzie mniej niż 5 na 10, niesłusznych banów.  Otwórzcie oczy bo nie zawsze kwit, rzucony za adma, jest wazniejszy od tego co gość czyni.; 

 

Moje bany: 
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co tak spinacie dupy raz dalem nuke zeby bylo weselej a tu juz wielkie nieporozumienie, Bana dostales za obraze admina ciesz sie ze na 5 minut.

Tyle ode mnie jak serio zawiniłem to jestem w stanie przyjąć na klate odebranie admina pozdrawiam.

Edytowane przez Bonesiak =D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie admina powinienes stracic za sypanie permami na prawo i lewo bo Ci sie WYDAJE podkreslam WYDAJE ze ktos jest odpalony albo dzialasz pod presją graczy.  Za male doswiadczenie i tyle, jak dla mnie taka osoba to tylko zaszkodzenie dla servera ktory traci graczy, bo skoro ja widzialem jak banuje 2 typów,  jednego na pewno, którzy nie byli odpaleni,  znajomy ze steama: Adarq - to samo,  do tego na sobie widzę, bo dostaje 2x bana też bedac czystym, to cos jest nie tak, bo to wydarzylo sie w przeciagu 2 dni, a ile graaczy nie wrocilo bo wyjebales im perma, nie chce wiedziec, nie moja sprawa, ale na pewno strata dla serva, bo glownie tacy przyciągają innych, np. po steamie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Bonesiak =D napisał:

O co tak spinacie dupy raz dalem nuke zeby bylo weselej a tu juz wielkie nieporozumienie, Bana dostales za obraze admina ciesz sie ze na 5 minut.

Tyle ode mnie jak serio zawiniłem to jestem w stanie przyjąć na klate odebranie admina pozdrawiam.

 

- nadużywanie admina dla zabawy, 

 

 

2 minuty temu, Bonesiak =D napisał:

Nie będę nic rozpisywał ziomek ewidentnie używał wallhacka niech ktoś kto ma czas te demko rozpisze bo ja mam cały tydzien zawalony nauką

 

Cytat z tematu : 

 

Kolejna sprawa. Do której się nie odniosłeś. Nie wiem czy wiesz ale na naszej sieci panują zasady, które nie pozwalają banować graczy ot tak sobie. 

- Chcesz kogoś zbanować za WH robisz ssy. 

- Chcesz kogoś zbanować za aima, krecisz demo.

To jest 2 minuty Twojego cennego czasu. Żeby później ktoś nie musiał tego za Ciebie robić.

Teraz ktoś ma szukać po HLTV tych sytuacji czy masz demko nagrane? Bo w poście nie wstawiłeś linku.

Albo chcesz być adminem i wywiązywać się z obowiązków albo daj sobie z tym spokój.

 

Drugi raz banujesz kogoś i drugi raz nie masz na to dowodu. Słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bonesiak =D napisał:

O co tak spinacie dupy raz dalem nuke zeby bylo weselej a tu juz wielkie nieporozumienie, Bana dostales za obraze admina ciesz sie ze na 5 minut.

Tyle ode mnie jak serio zawiniłem to jestem w stanie przyjąć na klate odebranie admina pozdrawiam.

Weselej? To żart jakiś? Serwer ONLY DD2 jest po to żeby była tylko mapka dd2. Dodam też, że jest serwer dd2/nuke/inferno dla osób, które nie chcą tylko dd2. Mapa nuke jest także na serwerach jp1 i 2, atakże 4fun (bardzo dobrze rozwinięty). 

Co do odwołania kolegi @Vanilpodejrzewam, że po prostu nie masz demka dlatego tłumaczysz się śmiesznym tekstem, że nie masz czasu, bo nauka.. jakbyś czasu nie miał to byś nie grał. Albo przynajmniej demo bez rozpiski wrzucił.  

Twoja aroganckość i niekompetencja jest na żenującym poziomie. 

Kolega Vanil chciałby pograć, ale nie może bo admin Leci w kulki i przez to się denerwuje i niecierpliwi, a przez to dostaje zjebki, bo ma dość. 

Za ten post pewnie też dostanę ostrzeżenie, bo nie jestem adminem na dd2 #2, ale musiałem się tu wypowiedzieć, bo to są Cyba jakieś jaja i jedna wielka amatorka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie mi link do demka to rozpisze bo mi sie szukac nie chce

Imm,
Komedia. Sugeruję przemyśleć dalsze adminowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ten temat,  jak długo będzie trwał ten cyrk jeszcze -.-
http://d1.hltv.org.pl/srv44668/HLTV-1805221436-de_dust2.dem.zip   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o tym, że masz cały tydzień nauki i nie znajdziesz czasu na "jakieś rozpisywanie demka", a teraz wciskaszkolejny kit? Ja rękę daje uciąć, że nie wiesz jak to ogarnąć tylko nie rozumiem dlaczego nie poprosisz o pomoc kogoś?

Myślę, że już starczy robienia ze wszystkich idiotow.. zacznij coś robić oprócz dobijania nas i graczy,  bo powoli mi się chce płakać. :) 

 

Zobacz... nawet gracz Ci chętnie pomoże

Edytowane przez DZIADEK99
Edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAMYKAM TEN TEMAT. Co do skargi niech rozpatrzy ją Opiekun serwera DD2 #2. Demko do rozpisania masz w linku podanym przez gracza. Nie tłumacz się dalej, rozpisz i wstaw rozpiskę w temacie prośby o UB.
-> ZAMKNIĘTY.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.