Skocz do zawartości

[ODRZUCONA ⚑] Blokada granatów HE przez 20 sekund


zajec hax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio spotkałem się z nieprzyjemną sytuacją podczas której wiele osób wychodziło z serwera przez sytuację na mapie de_alexandra. Więc co to za sytuacja? Otóż, chodzi oto, że CT od razu po respawnie w sekundę zarzucają granatami HE cały respawn TERRO przez co wszyscy w TERRO zmuszeni są uciekać i przez to nie mamy czasu na zakup broni, zbroji itd. przez co automatycznie na tej mapie i na podobnych mapach jedna drużyna (w tym przypadku CT) ma przewagę!!!

Jest to strasznie denerwujące i irytujące, przez co właśnie wiele ludzi wychodzi z serwera i wraca dopiero po zmianie mapy! TO JEST NIEDOPUSZCZALNE! Na wielu serwerach na których grałem, za taki spam granatami na respawnie od razu był ban na 30 minut! A tutaj nikt nie reaguje, nawet admini na to zezwalają!

Czy tak ma wyglądać sieć LUZOWNIA która ma na celu wyluzowanie się ludzi po pracy, szkole? A nie relaksuje, a tylko denerwuje??? NIE TAK POWINNO BYĆ!!

Można to porównać do sytuacji na mapie AIM gdy tylko mapa się zacznie, już każda osoba ma celownik wycelowany idealnie na głowę przeciwnika i spamuje w tym czasie przyciskiem strzału i jak tylko runda się rozpocznie = natychmiast nie żyjesz!!! CHYBA NIE TAK POWINNO TO WYGLĄDAĆ PRAWDA??!!!!

 

Moje propozycje są dwie:
1. wprowadzić 5 sekundową blokadę na tej mapie podczas której każdy zdąży kupić sprzęt

2. mogę dla Was napisać plugin tylko na takie mapy jak de_alexandra, który będzie blokować użycie każdego granatu bądź broni przez pewien okres czasu, np. 15 sekund. (to proste napisać taki plugin!)

Co Wy na to??

Czekam na komentarze.

Pozdrawiam,

Zajec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, admini nie reagują ponieważ nikt nie spamuje HE, po prostu VIP-y maja od razu 2 HE które rzucają ale żaden SPAM to nie jest co do meritum sprawy, to racja bywa to irytujące ale jesteśmy w trakcie ogarniania  freez time-a, który wydaje mi się powinien rozwiązać ten problem na tej mapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Egzekutor napisał:

Kolego, admini nie reagują ponieważ nikt nie spamuje HE, po prostu VIP-y maja od razu 2 HE które rzucają ale żaden SPAM to nie jest co do meritum sprawy, to racja bywa to irytujące ale jesteśmy w trakcie ogarniania  freez time-a, który wydaje mi się powinien rozwiązać ten problem na tej mapie.

@zajec hax jak na pisał @Egzekutor 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, free time zajebista sprawa tylko wprowadźcie go szybko na tej mapie. Free time polecam ustawić na 7 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.