Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ✘] [SKARGA] FB??


Weedek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze: Weedek
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę: fb???
3. Powód skargi: Fb, Sobie dodaje wszystko itemy +9 na eventach pierścienie po 60minut sobie je zostawia nie wyrzuci potem na nich leci cały czas dodaje sobie itemy dosłownie non stop zachowuje się jak by nie wiem ten serwer był "Jego" Twierdzi ze tak może -  fb_team [12565 PR] fb???: a kto wali reklamy po 300/400zl tygodniowo / 
fb_team [12565 PR] fb???: wiec mam prawo se dodać / Nie wiem on chyba się dowartościowywuje tym ze da wam na reklamę 400zl i myśli ze może wszystko nie ma problemu mogę wam dawać 1000 tygodniowo jak tak jest jak się wpłaca pieniądze dostaje sie  itemy, nie mam ss'ow jak sobie cos dawal ale mozesz sobie @Albertd sprawdzic logi dzisiaj płakał ze nie bedzie "godow" i sobie robil impulsy 10mln do klanu tak sobie o dal wbija do franka/sosela/wafla/tobysa do darka na impulsach,fly'ach myśli ze mu wszystko wolno gadał 2 tygodnie płakał ze odchodzi banował się byle by wywalili pisionta na discordzie gadał tylko o tym zeby go wyrzucić irytuje już każdego swoim zachowaniem zresztą zobaczymy podpisy pod postem :) 

4. Dowód rozpisany ss/demko http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1805261138-bb_minecraft.dem.zip - tutaj wbijal na impulsach i fly'ach ;) 
5. Czego oczekujesz - Degradacji 

  ef bek,
Ub masz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kicked and banned permanently
Connecting to 91.224.117.226:27015...
Trying p48/auth3/revEmu... 
Connection accepted by 91.224.117.226:27015
STEAM validation reje

 

tak to sie wlasnie konczy jak powie mu sie prawde w oczy ^.^ 

@Albertd juz spora czesc starych graczy chce odejsc przez tego twojego "Fb"  cie szanuje @Albertd Ale fb jest dla mnie no nie oszukujmy sie ZEREM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdziam to jest kurw@ przesada.

 

Fb??? dodaje se itemy na lewo i prawo i jego wymowka to "daje 300-400zl na reklame tygodniowo", a ch** to nas obchodzi to nie powod zeby dodawac sobie najlepsze itemy jakie moga byc na serwerze.... Plakles mi ze goduje kazdego na serwerze po to ku** jest hp w sklepie zeby kupywac zeby zabijac ludzi a nie plakac ze tak nie mozna ze kazdy ucieka z serwera to po prostu usun hp z sklepu albo jak najlepiej to usun caly serwer zeby bylo wszystko wyrownane, pierw chciales sie pozbyc starego opiekuna pisionta bo wogole nic nie robil ani gral a ty sam nie byles lepszy gowno grales wchodziles tyle samo co on i plakales non stop o pisioncie. Teraz chcesz sie pozbyc super broni bo serwer nie jest wyrownany jak tylko 10-15 osob z calego serwera bo bron jesli nawet tyle, + taka bron kosztuje 500k 500 kamieni mocy i 45 wywarow co na 100% nie jest malo wiec taka bron jest w sam raz wyrownana. Teraz nastepna rzecza co chcesz sie pozbyc to jest godowanie bo to niby powod czemu ludzie wychodza z serwera a prawdziwy powod czemu ludzie wychodza to przez ciebie i twoje dodawanie itemow. + do klanu sobie dodales 10 millionow rpg i kur** mowisz ze na ulepki masz....

Teraz odtrzymalem bana permamentego za nawet nie wiem za co bo powodu nie potrafisz dac. Plulem sie do ciebie bo dodales sobie item impuls z odnowa co 5 sec i wbijales mi i wafelkowi do kampy, tak kur** nie moze byc. Przez tego fb??? serwer spada na psy i gracze odchodza!

Jestem jak najbardziej za warnem dla niego i ogarnieciem go bo tak sie grac nie da... Po prostu serwer spada na psy 

Edytowane przez sosales2
  ef bek,
Ub masz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Temat zamykam zaraz dam tuta wszystko nawet logi serwera czy faktycznie macie racje z itemami +9 i inne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

A wiec tak nwm po co kłamiecie sprawie itemy niby +9 oto logi Albertd może obczaić resztę.

 

Wczoraj --> fb??? -20:45:35- 'Item: Bionic Zbroja [8][+1][Bon: Przyplyw RPG : 10][Bon: Wiecej HP : 1500 dla gracza K4PPA ten item był bo Albertd dal zgodę by mu oddać item mimo ze go spalił wtedy.

 

Dziś --> fb??? -12:28:15- 'Item: Smoczy Helm [1][+1][Bon: Impuls magnetyczny : -1]fb???'
fb??? -12:35:07- 'dodal vipa dla toByS [13 dni]'
fb??? -12:35:23- 'stworzyl: X. AWP'

 

Vip`a dałem temu graczowi bo mu znikł co chwile oraz dałem mu te bron bo mu znikła po zmianie mapy. A sprawie Impuls dodałem se go ponieważ notorycznie zaczęliście każdego na serwerze godowanie nawet tych oni gracze jedyny klan co innym nie daje grac i macie z tego satysfakcje? Dlatego impuls miałem zamiast pokazać wam czy to fajnie takie uczucie by każdego godowanie i nikomu nie dać grac?


Lecimy dalej a wiec tak sprawie dzisiaj dodałem impulsa by byście  w końcu zdali se sprawę czy przestać innym psuć grę z waszym godowaniem każda rundka. -.-

 

W klanie tyle rpg dałem faktycznie za dużo ale to na ulepszenia klanu tylko by dodawać se nowych graczy by se wbili *20 lvl* np wczoraj se nabili 20 lvl we 3 to ich dzisiaj z klanu wywaliłem i czekam na kolejnych osób z niskimi lvl by im trochę ułatwić grę.

 

Ale jak widać maja o to pretensje i macie to wszystko wyjebane na to i wolicie by nowi gracze nigdy se nie wbili lepszej broni nawet tego p90....

 

A sprawie bany chciałem was mutować na mikro lecz są problemy z tym pluginem i często nie zawsze dobrze działa wiec dałem wam permy do wyjaśnienia tej sprawy z Albertem bo myślicie ze jak będziecie mnie obrażali we dwóch zamiast kulturalnie się mówić przez mikro? Tak bardzo boli by po byście kulturalnie odezwali się nawet negatywnej opinia? Nie gryzę boże szkoda ze demka se nie nagrałem.  -.-

 

A bany z powodem coś nie działają od kilku dni i nwm czy to mogło być powodowane z tamtym czasie jak serwer miał problemy z bazy danych 4/5dni jak Albertd miał urlop.

 

Sprawie superbroni ile kosztuje taka bron tylko o to ze za szybko leci wam ten exp bo Albertd jak mówił w jednym temacie *propozycji* od gracza ze tego teraz nie może zmienić bo to nie fer wobec graczy z słabym resetem.   Link do tematu tej propozycji -->

 

Według mnie sprawie superbroni po prostu za szybki exp powinno być min x2 więcej expa od kiedy się resetuje lvl a nie odwrotnie.

 

Teraz dużo ludzi mi spami maja pretensje nawet starszy bywalce z serwera kilku miech temu *po chuj te superbronie itd*. --> Bez tych super broni był lepszy balans i dużo ludzi może to potwierdzi.

 

Sprawie itemy bardziej se dodaje przedmioty np zaczarowanie księgi niż itemy z bonami Albertd może sprawdzić logi a jak se dodaje jakieś skrzynki to również każdemu daje często jakieś kamienie mocy czy tam skrzynki umarlaka lub czasami robię oxy kilku minutowe tak zwane eventy inny dzień niż Soboty. --> (Dużo ludzi może również to potwierdzić)

 

Przez 40/60dni dodałem raz se item +5 faktycznie z furri 170/180 okolo sec około oraz dziś Impuls *-1* by te gody zatrzymać i wam pokazać jakie to uczucie maja *inni gracze* właszcza nowi z 1 lvl...

 

@Sosales Sprawie kupna HP dla zm wiele razy pisałem o tym z Albertem by ograniczył do max 2 na rundkę a nie jak teraz jest 5razy. I te 5k HP powinno być wywalone oraz 2.5k HP i zostawić tylko 1k HP albo najlepiej wyjebać cały sklep dla ZM.


Sprawie demka jako ct użyłem raz jetpacka by mnie od razu zm zabili po za tym was było tez 3 w kampie mimo za to was nie ukarałem bo bylem łagodny tylko nwm po co te wyzywanie z waszej strony skoro można by było to załatwić normalnie z Albertem na discordzie i by żadnego bana nie było? A po co lepiej wyzywać a potem płacz za co ban za nic.

 

Wyżej wyjaśniłem czemu perm poleciał do wyjaśnienia sprawy z Albertem.

 

A jako zm raz przypadkiem użyłem się jetpack ale dałem się zabić nie ruszać się. I na demku widać jak dodaje se item X.Awp by zaraz po chwili dać adminowi Toby.

 

Mogę podesłać więcej logi lub niech Albertd potwierdzi ze tylko te 2 ity z bonami były ode mnie dodane od kilku miechy a inne były powodowane jakiś test nowych bonów co kiedyś byli dodane *Boom Exectuor oraz Splash DMG* lub komuś oddawałem itemy jak przypadku K4PPA wczoraj.

 

Odnośnie dodawanie swoje coś mam chyba jakieś prawo przecież ja to za darmo nie daje itemy/przedmioty Albertd może to potwierdzić......

 

Mam podesłać ss cssetti.pl z własnej woli reklamy daje by BaseBuilder się jak najlepiej  rozwinął bo mi zależy nad tym serwerze nie jak kiedyś Kamilos czy tam Pisiont wiedza za co zostali zdegradowani bo po prostu nagle zaczęli olewać swoje *obowiązki* jako Opiekunowie. Od miesiąca może faktycznie moja aktywność jest słabsza a bo wiesz ze pracuje nowym systemem shifta (3dni 6-18 (12godzin) i 3dni off i często overtimy robię jako dodatkowe godzinny).

 

Mimo wszystko w pracy wbijam na tel czy coś się dzieje z serwerem czy jakieś skargi itd nawet logi sprawdzam z serwera czy jakieś crashe są itd.

 

Tyle mam do powiedzenia z mojej strony i niech nasz szef Albertd zadecyduje w tej skargi na mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dales logi z zbroji ze wczoraj o ktorej nam nawet nie chodzi. Chodzi nam o helm co dales sobie z furia +8 2-3 tygodnie temu a nie jakies wczoraj.

+++++ mowisz o obrazaniu lecz sam mnie obraziles raz a ja cie botem nazwalem to nie powod zeby dac bana permamentego

Gadasz o itemach co dodales wczoraj lub dzis a mi mowimy o itemach co dodales se po resecie. Gadasz o balansie a itemy se dajesz wiec gdzie tu jest balans?

 

Edytowane przez sosales2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fb???-Dziś o 14:00

Po resecie nie dodawalem z bionica furie dodalem se +6 250sec lo
-------------------------------------------------------------------------------
Czyli jednak sobie cos dodawales wiec na chu* gadasz ze to nie prawda ty juz sam sie gubisz w tym co gadasz
 
I nie zamykaj tego teraz bo jeszcze z 2 osoby chca sie wypowiedziec jak wroca z roboty 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak
9 minut temu, sosales2 napisał:

Dales logi z zbroji ze wczoraj o ktorej nam nawet nie chodzi. Chodzi nam o helm co dales sobie z furia +8 2-3 tygodnie temu a nie jakies wczoraj.

+++++ mowisz o obrazaniu lecz sam mnie obraziles raz a ja cie botem nazwalem to nie powod zeby dac bana permamentego

 

 

fb??? -21:21:38- 'Item: Smoczy Helm [5][+1][Bon: Furia : 100][Bon: Elektryczne Pole : 80](Sobie)'  Daje około 170/180sec furia bo od danego +itema tez daje. To było 3tyg temu ale napisałem wyżej se dodałem se wiec nwm po po co logi skoro napisałem ze to dodałem sem 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fb jest na serwerze opiekunem więc musi patrzyć czy wszystko działa i gdy albert dodaje nowe rzeczy na serwer to je sobie daje i testuje czy wszystko działa  i to jest przesada ta skarga moim zdaniem nie potrzebna i dodam też fb jak beże sobie rzeczy jakieś 

przedmioty to i daje graczom którzy są na serwerze i grajo i i jak fb niby dostanie degrada to się skoczy ox co tydzień bo albert nie ma zawsze czasu na co tygodniowe oxy i wy wtedy będziecie  mówić że nie ma kto robić i też te rzeczy co fb daje też  ich nie będzie i nie wiem czy albert zdegraduje fb bo on robi mapy i je poprawia czy barierę czy klocki  ustawia i przypomina tez że fb ostatnio dał ox i dawał wam rzeczy a sam nic nie chciał więc musi być ktoś do testów rzeczy bo tak  by na serwerze było dużo bugów 

 

 

 

                                                                                  BearMen

Edytowane przez Hox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak
3 minuty temu, BearMen napisał:

fb jest na serwerze opiekunem więc musi patrzyć czy wszystko działa i gdy albert dodaje nowe rzeczy na serwer to je sobie daje i testuje czy wszystko działa  i to jest przesada ta skarga moim zdaniem nie potrzebna 

 

Tak prawda jak by za 1 razem nie dodał tej superbroni to by ludzie wykorzystywali tego bug co sam Albertd nie wiedział o nim i dostał szybkie info kilka dni temu nawet wywaliłem te bron X.AWP.  Często testuje jakieś nowości pod BB bo jako Opiekun również chce sprawdzić czy jakieś błędy dana nowa rzecz nie posiada to chyba oczywiste. A sprawie jak se dodaje jakieś dodatki to również często daje każdemu skrzynki czy coś lub krótkie eventy ale skoro im to nie pasuje to już nie mój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgl Według mnie skarga śmieszna " tym ze da wam na reklamę 400zl" jak sam napisałeś Dał 400zł no czyli tak jakby kupił ity jak napisałeś

"mogę wam dawać 1000 tygodniowo jak tak jest jak się wpłaca pieniądze dostaje sie  itemy" to daj to i niech ci dodadzą itemy a nie Płączesz teraz na forum z myślą że co ? ze go zdegradują Wbiłeś na serwer grasz tu max 2miechy myślisz że jakiś bóg z ciebie chłopie kiedyś za czasów kamiloossa który se rpg dodawał i godował z 300k hp to było a nie że on se jakieś pierdzionki uzywa bo jakby cie godował tymi itemami wtedy pisz bo jest to nie fer 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie gra 1 miecha xD 

7 minut temu, Tabuniasty152 napisał:

zmyślisz że jakiś bóg z ciebie chłopie 

i  ten pan tak samo @sosales2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa BearMen co to ma znaczenie ile ja tu gram wytluamczysz mi prosze? 

Nie wiem po chu** ty sie wogole wtracasz jak ty nic a nic nie wiesz? 

Jakies 20sec komentarze piszesz bez potrzebnie.

Nie ma zadnej roznicy ile jaka osoba gra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak Nie wiecie jak jest Napradę ani jak było Więc naprawde Pograjcie dłużej potem piszcie skargi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chce sobie napisac skarge moge se ja napisac jesli mam dowody. 

Kazda osoba moze sobie na kogo kolwiek chce napisac skarge jesli ma dobre dowody bez znaczena kto ile gra.

Moge grac 3 godziny i jesli mam dowody na skarge ktora jest sluszna to se moge ja napisac tak samo jak weedek.

Ja i on mamy dowody na skarge wiec mozemy se napisac a nie musimt grac sobie dluzej zeby skarge napisac, mam 350h+ na serwerze moim zdaniem to jest wystarczajoco zeby napisac skarge z dobrym powodem i z dobrymi dowodami.

Koniec i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak...
Zgodnie z informacjami które dostałem to:

 

-Wyzywaliście serwer jak i Fb , Kilka powodów dlaczego ban a nie mute / przywileje
 a) Mute nie jest do konca sprawne , wiec nie ma sensu.
 b) Samo to że przywileje to za mala kara , jak na wyzwiska w strone serwer / fb...
 c) Dostaliście ub , ale przywileje i tak na kilka dni zabiorą wam...

 

-Fb to opiekun , który ma na celu pomagać #Albertowi w sprawach serwera , jak i forum .
 Kiedy te super bronie powstały , to on odrazu zobaczył w sposób dodania wywarów i kamieni i zobaczyl.
 Przy tym jeszcze buga znalazł. Wieć w tej sytuacji ma do tego prawo...

 

-Podobno latacie na godach do wszystkich kamp z iloma hp itp... nawet do nowych graczy tak o.
 On kupuje to za PRAWDZIWA KASE , i to , że on nie ma prawa , to tak jagby dac na serwer 5 zł i nie dostać
 vipa... on też jest człowiekiem...

 

-fb może wbijal malo na serwer pszes jakis czas bo jest cos takiego jak URLOP , ja sam też gram mało z powodu nowej
 gierki której dostalem na urodziny , to tak jagby iść do szkoły dalej bez wakacji....
 co najważniejsze nie zawsze musi coś akurat na serwie robić , poto jest
 forum i ogarnianie go , fb robi dużo rzeczy niż wy , przypomina adminom co i jak , ogarnia kącik admina , a wy 
 najwyżej gracie na serwerze , czasami wspieracie w sposób kupowania itów na /u , czasami piszecie propozycje na
 forum itd... on czyta wasze propozycje , ogarnia wam oxy i wiele innych rzeczy dla was.

 

-Jeszcze raz z super broniami , balans gry to nie jest to czy bron kosztuje za 245425325245 rpg czy za 531513 wywarów
 i dodaje to że ct jest niesniszczalny , balans jest wtedy kiedy po stronie tt , jak i ct sa inne staty , ale takie
 że można ich np ciągle zabijac , nie poto zombie ma np 5k hp zeby wbil do ct z 100 , który ma bron...
  I z tymi broniami chodzi oto że tego balansu nie ma , ct ma super bron która bije na hita a zombie nic...
 i oto chodzi z tymi broniami chodzi....

 

I wątpię żeby albert wywalił fb , dużo robi dla serwera.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla waszej informacji super bron nie bije po 3k dmg jak wam sie niby wydaje, kazda super bron bije po 100 max 400dmg roznicy od normalnej broni i ze tylko szybciej strzela i taka bron  darmowa nie jest i malo nie kosztuje wiec jest wiekszy balans niz opiekun co sobie dodaje itemy ktorych prawie lub nawet wcale sie zdobyc nie da. Jesli na serwerze jest cos pod /sklep to tylko po to zeby to kupic bez znaczenia w jaki sposob te hp kupic albo uzyc jesli jest to jest. A fb jako opiekun bez przerwy gada o balansie wiec gdzie jest balans miedzy graczami jak on sobie itemy dodaje? Nie chodzi mi o itemy co on se dodaje zeby komus oddac tylko itemy co on SOBIE dodaje np ta furia i ten helm z impulsem i odnowieniem. To ze on dodaje itemy zeby komus to nie problem ale problem w tym ze on se dodaje itemy co nie ma nawet pod /usluga i to jest nie okej, jest jeszcze wiekszy brak balansu niz te super bronie co kosztuja w ch**. A moje wyzywanie fb zaczelo sie od tego jak on mnie pierwszego wyzwal a ja go nazwalem botem gdzie ludzie wyzywaja od kurw suk i jeszcze inne wyzwiska i nie dostaja nawet przywileje. To ze zgodowalem kogos bo moge to nie powod zeby dodac sobie op item i wjechac mi do kampy na million impulsach, jak chcesz mnie pokarac za godowanie to goduj mnie w ten sam spodob co ja innych.

To ze dajesz duzo na reklame serwera nie znaczy ze na lewo i prawo dajesz se co chcesz bo w tym wcale nie ma balansu jakiego ty chcesz na tym serwerze stworzyc jesli chcesz balans zrobic to nie dodawaj sobie itemow i koniec. 

 

-----

Jedyny powod czemu sie ty wypowiadam bo fb ??? zamknal moja skarge bez rozpisywanie sie mimo to ze go prosilem

---

Edytowane przez sosales2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak sosales i  weedek byłem świadkiem dzisiejszej kłótni z FB jeździliście po nim jak za zaproszeniem "szmata" a weedek już przeszedł samego siebie. Wracając do sosalesa a przypomina ci się jak groziłeś FB tym , że cię popamięta  i zrobisz taką reklamę , że  już nikt nie wejdzie na serwer a bana pewnie dostaliście za to , że FB miał dosyć waszych wyzywan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Niech Albertd zadecyduje sprawie mnie czy mam  dalej pełnić funkcje opiekuna czy wolisz żeby mnie po prostu degradować to przyjmę na klatę twoja decyzje!

 

Mimo ze mam większość racji co się dzieje na serwerze właśnie o tych *godowaniem* z tego klanu innych na innych graczy oraz nowych z 1 lvl.

 

Temat zamykam i niech Albertd   zrobi jak to się zakończy wszystko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53da7b3731d12f0ccdc8a2fdabc84f0c.gif

 

Super Bronie zostaną zamienione na moce, lub zostawię super bronie ale nie będą nic dodawć (będą dodatkiem do resetu )

Moce tzn tak jak w zombi są do wyboru pod M różne staty, tak samo CT będą mieli coś do wyboru za reset 1 punkt

Hp w sklepie będzie jakoś ograniczone co już zrobiłem podnosząc cenę. Z każdym resetem cena rośnie.

Będę starać się zrobić lepszy balans niż jest.

 

@fb??? ma prawo dodawać sobie przedmioty nie dlatego że kupuje reklamę, tylko dla tego że jest opiekunem. Informował mnie o tym że godujecie graczy z małym lvl i że doda sobie item. Oczywiście to nie jest rozwiązanie, po prostu trzeba stworzyć lepszy balans.

 

Jeżeli macie propozycje jak to zbalansować to słucham. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.