Skocz do zawartości

[♻] [ZAMKNIĘTY] Skarga fb???


sosales2

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze : sosales2
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę : fb???
3. Powód skargi : dodaje sobie item impuls + odnowienie na 3-5sec odnowy. Czyli tak, gralem na serwerze zabilem 3 typa za pomoca kupienie hp w sklepie ktore nie jest zakazane. A kochany opiekun fb sobie dodaje ten item co podalem wczesniej i wbija mi do kampy. dostalem 8 impulsow w 30 sec. Co to ma byc za Opiekun ze dodaje sobie najlepsze itemy i itemy co sie nie da zdobyc nawet i gra sobie? Byla tez skarga wczesniejsza napisana przez gracza Weedka gdzie Fb ??? odpisal o tak

"Temat zamykam zaraz dam tuta wszystko nawet logi serwera czy faktycznie macie racje z itemami +9 i inne sprawy." Czyli zaprzecza dodawaniem se itemow lecz w dowodach moich cos innego pisze...  Temat tez zamknal jego bo chcial uniknac przypalu i nawet nie wytlumaczyl reszte powodow skargi ktore na niego byly.

+ Duzo osob pamieta jak fb dodal sobie itemy 2x zeby super bron wylosowac, na czacie bylo widoczne ze 45 wywaro i 500 kamieni mocy sobie dodal, wycinka z konsoli nie mam bo to bylo dawno temu z 2tyg temu, ale wiem ze duzo osob widzialo wiec moga to potwierdzic.

 

Jeszcze chcialbym wspomniec ze otrzymalem bana permamentego za to ze napisalem czy powiedzialem "jestes botem", za taka obraza bana permamentego sie nie dostaje lecz zabierane sa przywileje lub dostaje sie muta a nie odrazu bana permamentego. Jedyny powod czemu mnie zbanowal permamentie to zeby go nie kompromitowac.
4. Dowód rozpisany ss/demko :

 Dark_Unit [15850 PR] Weedek: Wez ty juz skoncz Dark_Unit [15850 PR] Weedek: bo juz cie dosc mam [Nagroda]Smoczy Helm (+1) Otrzymal: fb

fb_team [12565 PR] fb???: a kto wali reklamy po 300/400zl tygodniowo / fb_team [12565 PR] fb???: wiec mam prawo se dodać\

http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1805261235-bb_jail.dem.zip

http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1805261138-bb_minecraft.dem.zip
5. Czego oczekujesz : +1 warn i przeprosiny + tez chcial bym zeby albert go ogarnal i skonczylo sie dodawaniem itemow ktorych sie nie da zdobyc.

Edytowane przez sosales2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro pisze ze za 300/400zl ma prawo sobie dodawac, To dlaczego wypiera się dalej ze sobie nie dodaje impulsy 3sec sobie zrobiłeś ? Wcale nie dodałeś proszę cie skończ

...

 

  ef bek,
Ty jesteś ślepy czy udajesz? Poprzednia skarga wyraźnie napisałem se dodałem se item z impulsem dziś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien Stracić Opiekuna według mnie, Dodał Sobie item gdzie był pewne impuls który miał 3 sekundy odnowy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnijcie że sobie dodawał Kamienie Mocy I Magiczne Wywary na zresetowanie lvla :) Jak i 10milionów do klanu :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FB??? ja wszystko rozumiem dać sobie itemek nwm  ale taki co da sie zdobyć a nie dodawać itemek co ma pare sekund odnowy też rozumiem ze wydajesz na reklamy dużo pieniędzy bo 300 400 to nie jest tak mało ale dajcie mu jeszcze jedną szanse każdy popełnia błędy też popełniałem dosyć dużo błędów  ale serdecznie pozdrawiam 

  ef bek,
Nie chodzi o szansy skoro tego degradacja chcą mogę rezygnować i tyle. Ale raczej Albertd tego nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.