Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ✔] [SKARGA] KAROLEU i WAFELEK


RudaLisica

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze Ruda Lisica! ;*
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę Wafelek ;3  |      Karoleu
3. Powód skargi Obraza opiekuna (fb???)
4. Dowód rozpisany ss/demko  Cytuje :"no co sie jak dziwic fb to SUKA"(wafelek) Niektorzy,wafelek i karoleu ustawili sb bind JFB chyba mozecie sie domyslic o co chodzi SS-https://imgur.com/a/UfsMuVk 


5. Czego oczekujesz banik/mute/przywileje nwm co tam chcesz ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to ja pisałem że "fb to suka" bo mnie wkurzył. A po drugie JFB ma dużo znaczeń . Dajcie mi perma jak chcecie :3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, My NAME IS 99FPS BEJBE napisał:

Widzę skargi godne serwera BB. Dlaczego na ss jest zamazane to co pisał gracz wnoszący skargę?

ponieważ ja tam pisalam na chacie klanowym jezeli chcesz to mg wyslac ci ten ss bez niczego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Wafelek :D napisał:

Po pierwsze to ja pisałem że "fb to suka" bo mnie wkurzył. A po drugie JFB ma dużo znaczeń . Dajcie mi perma jak chcecie :3

 

"JFB ma duzo znaczen" nie rob z siebie idioty bo przeciez my jakimis dzieciakami jak ty nie jestesmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Jestem ciekaw czy ktoś im kazał takie rzeczy robić w moja stronę jak kiedyś podobna była sytuacja za czasów kamilosa dawnego Opiekuna.

 

Gracze zostano ukarani utraty przywileje na 24 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.