Skocz do zawartości

Chciałbym się o coś zapytać :p


Kingway

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mógłbym zostać adminem wiem mam 13 lat i jestem w trakcie mutacji ,ale ja bym chciał zostać takim adminem że pisze uwagi i banuje wiecie o co chodzi bo jak gram to widze jak graja hackerzy ostatnio grał taki co z awp 10 razy podrząd strzelił hedy ja praktycznie dużo gram w cs wieć godziny no nwm tak po szkole by mi odpowiadały prosze jak coś to nie ale fajnie by było z poważaniem kuba/kingway

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz po prostu podanie i czekaj na rozpatrzenie. Możesz dostać na okres próbny i jak się sprawdzisz to op+ pewnie przedłużą admina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie patrząc juz na twój wiek i brak steam to mysle ze to jest raczej dosyc odpowiedzialne stanowisko i mysle ze bys szybko ulegl swoim kolega z serwera, a i bany nie byly by zawsze sprawiedliwe.. Takie moje zdanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, ja lubie przestrzegac regulaminu, STEAM do podstawa jak dla mnie :/ musisz byc wzorem do naśladowania a nie dzieckiem z uprawnieniami które Ci odbija do głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale prawie NAPEWNO Nie będziesz u Nas adminem. Za 3 lata możemy porozmawiać. To, że rodzice pozwalają grać to już nie nasza odpowiedzialność. Po Twoich postach widać, że nie znasz regulaminu, nie potrafisz nagrać głupiego dema. A to są podstawy. Temat zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.