Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ✔] Skarga Tabun


sosales2

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze : ReNgers
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę : Tabun
3. Powód skargi : Zajelem pierwsze miejsce przy respie a on kampe robi obok mnie i mi blokuje moja kampe razem z fb ??? napisalem na u@ ze bylem pierwszy i mi kampe blokuja to 0 reakcji, wstawilem im klocek do kampy zeby zauwazyli ze mi zblokowali tez ale odtrzymuje kicka za to. Jako osoba co pierwsza postawila klocek przy respie odtrzymuje te miejsce, jak kazdy wie ze taka regula na serwerze panuje wiec czemu ja mam byc karany za to ze oni maja wysze rangi i mysla ze moga robic co chca. 
4. Dowód rozpisany ss/demko :  http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1805302341-bb_godlike_gr_base.dem.zip
5. Czego oczekujesz : Degrad.

  ef bek,
Dlaczego dałeś inne demko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem na demku niestety tabun ale on ma racje pierwszy tam był pozdrawiam skarga słuszna ale czy odrazu degrad to myśle że zły pomysł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no racja zle demko mi skopiowalo.

Tu jest http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1805302314-bb_westwood.dem.zip

runda 1-2 nick ReNgers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiec teraz tak co do sytuacji:

 

skarga słuszna nie słuszna to już oceni Opiekun/Właściciel serwera

ja powiem tyle od siebie na demku widziałem jak miałeś miejsca a miejsca kampę nie ja ci blokowałem robiłem szyny a gdy widziałem że ci zablokuje jednym blokiem wziełem skrzynie to jest jedno 2 rzecz mogę ci z czystym sumieniem walnąć bloka x2 ponieważ nie wykonywałeś celi w 2 rundach co jest widoczne na demku a cały czas przez mikro czy na chacie mówiłem / pisałem CELE 

nie ogladałem całego demka więc to tyle jezeli chodzi o mnie 

 

a co do degrada to żeś się zapędził to jest to samo co ty byś złamał raz regulamin a admin miał by ci dać perma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mi prosze nie mow o robienie cel jak ja mam 3x wiecej dedow niz ty, wszystko widac w top 15. + od teraz moge zapisywac kazde demko gdzie ty cel nie robisz i zobaczymy jaka roznica jest miedzy moimi celami a twoimi. 

I nie probuj zmieniac tematu, ja bylem pierwszy wiec ja mam te miejsce zajete a to twoja wina ze ty robiles kampe tak blisko mojej, tak samo mogles wywalic te scianki i zamienic na inne zeby mi nie blokowalo lecz tego nie zrobiles.

Na u@ wiele razy napisalem ale ty ani fb ??? nie reagowaliscie na to wiec co ja mialem zrobic odpusic moje miejsce ktore do mnie nalezy bo wy tak chcecie? nie nie nie. 

Mnie to nie obchodzi czy ty czy fb ??? w tym momencie admin byl naduzywany i tak nie moze byc.

Edytowane przez sosales2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tera tak

 

na jednej mapie ci miejsce praktycznie odpusciłem bo specjalnie se 3x kampe zmniejszyłem nie zrobie tego błedu

 

co do cel Musze również pilnować graczy jako admin a po 3 jak nie robie celi od tak to zapewne jestem afk lub coś akurat jadłem a to nie trwa długo no chyba że afk to wtedy wyrzuci z gry

 

co do budowania scian budował FB??? 

 

a co do tego że ty miałeś odpuscić swoje miejsce to powinno być traktowane jako prowokacja bo powinno być brane pod uwage jak biorą to na ulicy nie starałeś się uniknać wypadku tak samo jak tu odrazu wyskoczyłeś że twoje miejsce a nie starałeś się nawet żeby jak najwiecej kamp sie zmiesciło to jest to samo ale zresztą jak by nie patrząc skarga słuszna z drugiej strony nie ma nic w regulaminie o zajmowaniu miejsca lecz jeżeli faktycznie Prawo jungli skarga słuszna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

A wiec tak skarga faktycznie słuszna ale tutaj zauważyłem kilka innych rzeczy na tym demku.

 

Wiec tak gracz sosales2 faktycznie nie robił cele mapy jako zm tylko celowe bieganie / lub siedział se pod kampy np u admina *Hi Ori* mimo wszystko ja nie wnikam w cele ale takie mamy zasady regulaminu na serwerze.

 

Kolejna sprawa może faktycznie byleś pierwszy o 0.5 sekundy nie całej minimalnie lecz zauważyłeś ze tam robi admin *Tabun* oraz ja wiec celowo po prawej stronie robiłeś szyny by prowokować admina Tabuna lub po prostu *przypadek* ale na demku widać ewidentnie. --> Może po prostu tak mi się wydawało nie wnikajcie w to.

 

Po za tym admin przyznał się do winy ostrzeżenie słowne dla was dwóch.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.