Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ⚑] Nowy Przedmiot


Szczerbol

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czego dotyczy propozycja: Granat
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: Może urozmaicić grę owy granat, który może coś robić, propozycje oczywiście możecie pod postem pozostawić. Miałem pomysł nad takim "blinkiem" lecz przyciąganie ct'ka to jak "drugi impuls" ,będzie przeszkadzało w grze. Ja natomiast miałem pomysł nad  dodaniem w jednym momencie hp w ilości maxymalnie 5k hp (coś około tego, takie jak uzdrowienie, lecz tylko dla siebie) Można wymyśleć także własne propozycje jak napisałem wyżej.  
3. Link jeśli jest: Brak
4. Twój nick z gry: Szczerbol

 

Mam nadzieję, że przez @fb???, @Albertd, adminów oraz graczy, będzie ten plan realizowany teraz, bądź w przyszłości

Pozdrawiam serdecznie, Szczerbol


Edit 1: Oczywiście przedmiot można kupić pod komendą /sklep za jakąs sumę.

Edytowane przez Szczerbol
 Boziak.,
Piszesz propozycje samemu nie wiedząc co chciałbyś dodać? Pod TWOJĄ propozycją mają pojawiać się propozycje innych graczy... SIC! XDDDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boziak hejter ...

 

Sprecyzuj o co kaman szczerbol bo w ogóle nie kumam xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

To już nie lepsza opcja nowy granat albo pod m umiejętności *Oślepienie* tylko by to dawało coś innego niż jak z impulsem? --> Oślepienie graczy z CT do okola cb jak przypadku impulsa? Na 10sec czy coś w ten deser? Lub po prostu 15%/5% szansy by to się pojawiło pod umiejętności jako ZM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, iż granat będzie leczyć 5k hp tylko nas w /sklep raz na mapę/rundę lub jak napisał wyżej @fb??? moze oślepiać ct pod "m"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.