Skocz do zawartości

Zlot LUZaków 2k18!!


Tajemnica

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Termin jaki jest podany to termin, w którym będę w Polsce więc nie wymyślajcie nowych. Moim zdaniem najlepszy to 19, ale  niestety to niedziela więc ci co pracują nie będą zadowoleni .

 sMoke,
Zawsze Szefie można chorobowe załatwić :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej od tego 17 do 19, bo na jeden dzien to nikomu nie opłaca sie jechac i jeszcze na sama Niedziele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli spotkanie by się przesunęło na jakiś weekend to mogę zabrać kilka osób z małopolski lub podkarpacia, w tygodniu nie ma opcji - praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodę od rodziców mam, teraz brata wyciągnąć żeby jechał ze mną te 300 kilometrów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

mieszkam w uk, pochodze z krakowa, caly caly czas pracuje w anglii, wiec jedyne na co moge liczyc to zdjęcia ;)

 

pzdrawiam serdecznie!

Edytowane przez M E D Y K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jastrzębie-Zdroj, 98km. Mogę kogoś zgarnąć po drodze ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinienem być, ja jadę z Gdyni, więc 606 km drogi będzie przede mną. Jak ktoś się ogarnia z okolic to zapraszam do kontaktu, nawet tych co miałbym po drodze minąć jadąc do Krakowa. :D

 Sloenthran,
Może się z Tobą zabiorę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Łodzi może zróbmy sonde kto gdzie mieszka i wtedy ogarnie się miejsce ? aaa i hmm nie lepiej termin zrobic w jakiś weekend ? no w środku tygodnia to tak nudno się robi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem nawet zainteresowany taką inicjatywą ale po komentarzach już widzę że to nie wypali a szkoda. 

Macie podane miejsce i termin który został przez właściciela zdefiniowany ale już połowa wpisów to posty ze zmianą terminu i miejsca xD 

Widzę że spora grupa ma problem z urlopem na 3 dni w sierpniu poważnie ?

Co do organizacji to powinno byc podane trochę więcej  szczegółów takie jak domki letniskowe, grill ognisko paintball plus minus koszt całego pobytu.

Liczmy max 20-30 osób bo i tak więcej chyba nie pojedzie i pod te 30 osób można zrobic mały zarys kosztów itp. :) 

 RyBsoN,
Weź pod uwagę to, że ludzie biorą urlop na wakacje ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKOLICE LUBLINA,  jeśli zarobie sobie w lipcu i kupie fure to moge kogos zabrac :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]
Dnia 15.06.2018 o 14:46, Dejv. napisał:

OKOLICE LUBLINA,  jeśli zarobie sobie w lipcu i kupie fure to moge kogos zabrac :D

 

4 osoby z okolic Lublina już są , jesteś 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dobra termin 19 juz chyba zostaje krakow tez tylko potrzebuje pewniaki same bo jakies spanie trzeba zalatwic chyba ze impreza calonocna nastepnego dnia sie zegnamy bo musze tez rodzine odwiedzic i zona

mnie zabije jak

do

domu w poniedziałek do południa nie wrócę 

 Tajemnica,
Pani NWN gróźniejsza niż on sam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blantinio urlop?

W wieku 15 lat?

Raz w podaniu masz 27, raz 21 więc się zdecyduj ile masz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2018 o 08:12, `smile. napisał:

Powinienem być, ja jadę z Gdyni, więc 606 km drogi będzie przede mną. Jak ktoś się ogarnia z okolic to zapraszam do kontaktu, nawet tych co miałbym po drodze minąć jadąc do Krakowa. :D

Jestem z Gdyni :D

 

Chętnie na takie coś się piszę jeśli będę miał dojazd :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Przemko ma wolne od 20.08 aleeeeee, zaznaczam aleeeeee, z racji tego, że BARDZO chcę się z Wami zobaczyć (zintegrować też!) to jestem skłonny wziąć wolne w piątek, więc w czwartek mógłbym być pewnie w godzinach wieczornych. Jakas godzina wyznaczona jest? Już dzisiaj nie mam siły, klepać tych stron w poszukiwaniu, jak nikt nie odpisze to przeanalizuję :D 3majcie się! Przemko wraca do gry! z HUK'iem! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chełm - ~380 km do Krakowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.