Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ✘] Skarga fb???


sosales2

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze: sosales2
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Fb??? 
3. Powód skargi: ban permamentny bez powodu. Ban na 1.6 jak i na discordzie.
4. Dowód rozpisany ss/demko : W ban AmxBans nic nie ma.

 Wszystko jest dobrze, nie jestes zbanowany

http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1806082013-bb_aztec_base.dem.zip
5. Czego oczekujesz: A wiec tak, chcialbym odtrzymac 2 powody czemu dostalem bana na discordzie i na serwerze. Rowniez chcialbym odtrzymac dowody jesli jakis powod mojego zbanowania istnieje.

I nie pie*rdol mi ze "ty wiesz jakie powody sa" albo "nie bede pisal bo mowisz ze klamie" tylko mi je smialo prosze napisac. 

Ty sobie moim zdaniem za duzo pozwalasz i za duzo se tego opiekunka naduzywasz. 

Rowniez chcialbym odpowiedz od Alberta co on mysli bo moim zdaniem to jest po prostu smieszne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fb??? to opiekun serwera czy Ci się to podoba czy nie. Nikt Ci nie każe go lubić, ale szacunek to inna sprawa.

 

 

sosales2: Pizda jestes tyle ci powiem

sosales2: se mnie zbanuj

sosales2: Ub i tak dostane ,3

 

Napisałeś to po tym jak dostałeś mute na 2 godziny za specjalne piszczenie w mikrofon i nabijanie się z @fb???

Napisałeś do opiekuna serwera że może cie banować a ub i tak dostaniesz. Od kogo ?

 

Przykro mi bardzo ale wydaje mi się że ty też sobie za dużo pozwalasz.

Ode mnie dostaliście ub kilka razy ale wybacz jeżeli nie potrafisz się dostosować i dogadać z @fb??? to ja już się nie wtrącam i nie będę dawać kolejnej szansy.

 

Decyzje zostawiam dla @fb???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Bana dostałeś słusznego bo już od dłuższego czasu mnie irytowałeś swoim zachowaniem i bekę ze mnie robiliście na innym discord i wiele innych rzeczy.

 

Jak bym miał ci dać ub to i tak to nic by nie zmieniło taka prawda ban zostaje na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak
Skarga: ODRZUCONA.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.