Skocz do zawartości

[♻] [ZAMKNIĘTY] Skarga CzokoMoko


Czlowiek kaktusx

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick w grze : Czlowiek kaktusx
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę : CZOKO MOKO Bodajze
3. Powód skargi : psucie mi kampy.
4. Dowód rozpisany ss/demko  http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1806092336-bb_luz.dem.zip

Nasz wielmozny admin, zepsul mi kampe, ponieważ, inny gracz poprosil go o pomoc, mowilem mu, że bylem pierwszy, on po prostu mi zepsul wejscie, przez co zombie mogly skrocic.

HLTV Pokaże, po mapie, gdy sie skonczy i sie pojawi :)
5. Czego oczekujesz Ostrzezenia :)

 

 

Prosze nie zamykać tematu, gdy wkleje hltv od razu gdy sie pojawi, pozdrawiam.

Edytowane przez Czlowiek kaktusx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od zawsze wiedziałem że ten czokomoko to jakiś typ z pod ciemnej gwiazdy

 

ciekawe co ma na swoja obrone xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie zepsułem ci kampy tylko zamieniłem jeden wiekszy klocek na mniejszy bo blokowal kampe innym graczom.

I nie było różnicy między tym wiekszym a mniejszym klockiem ponieważ odgrywały taka samą role.

Ale jeżeli jakoś cie tym zraniłem to przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie rzecz biorac bylem pierwszy na miejscowce wiec, nie mogles mi zmieniac klockow, mogli wybrac inne miejsce, poza tym Obejrzyj sobie hltv, zabrales dach, a kiedy wstawiles  ten 'inny' klocek, mozna bylo skakac przez co zombie mogly wejsc normalnie.

Nie chce twoich przeprosin, domagam sie o ostrzezenie :)

nie mam zamiaru tu spamowac jak cos, niech jakis Opiekun po prostu to przejrzy :)Wstaw inne multimedia

Edytowane przez Czlowiek kaktusx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mapie bb_luz są za długie klocki i każdy gracz powinien mieć na uwadze innych przy budowanie.

Większość osób buduje na tej mapie i blokuje się nawzajem nie zdając sobie z tego sprawy.

 

Twoje tłumaczenie typu że byłeś tam pierwszy niczego nie zmienia a raczej pokazuje jakim jesteś samolubem. Na serwerze nie jesteś sam. Czoko próbował pomoc, nie udało się ? zdarza się każdemu.

 

Żadne ostrzeżenia nie wchodzą w gre każdy popełnia błędy i może się pomylić. Tym bardziej nie było to celowe i czoko przeprosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.