Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] No więc


OxyMen2

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie nie wiem gdzie to napisać ale  napisze tutaj. Dziękuję za danie mi szansy mi na admine Na jacpot #1 serwer jest bardzo dobry spaniali gracze jak  użytkownicy forum.  Chciałbym się pozegnac zwami a dlaczego , ponieważ niechce truć trochę już ale mało aktywny jestem od pewnego czasu wyjechalem na wakacje a teraz mam dużo problemów w życiu prywatnym jak i zawodowym i w miłości też mi sie nie układa. Dziękuję @Immza danie szansy.  Chciałbym abys zabrał mi flagi jeśli  możesz mało spędzam czasu na serwerze  bo praca /miłość/życie prywatne.

 

Dziękuję wszystkim w administracji jacpot1 za wspólne rozmowy na  ts3 i wspólne  granie na serwerze. 

 

Pss na pewno jak będę miał czasu wpadnę na serwerek i na ts3 by pograć z wami . 

 Jak będzie szansa To wrócę 

Dziękuję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko rozumiem. Jeśli będziesz miał ohcotę wracaj, tu zawsze będzie czekać na Ciebie miejsce. Pozdrawiam i życzę pomyślnego układania spraw w zyciu prywatnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.