Skocz do zawartości

[UB ✔] Wallhack i aimbot xd (odwołanie)


Mixuuu

Rekomendowane odpowiedzi

NICK: Mow Mi Batman
MAPA: De_Verso
DATA: 12.06.2018 
KOMENTARZ: O co tutaj wgl chodzi, jaki aim, jaki wallhack... Gram na słabym kompie, mam max rozjaśnioną grafe i minimalny config... 
LINK DO BANA: http://bans.cs-luzownia.pl/ban_list.php?bid=32328
WYCINEK Z KONSOLI: 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: Xanoxin
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-LUZOWnia.pl
[AMXBans] Reason: 'Wallhack + Aimbot'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:35425481'
[AMXBans] Your IP: '5.172.237.95'
[AMXBans] ===============================================
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten plik się stworzy czy jak? bo na razie są demka ale z innych serwerów?

Edytowane przez Mixuuu
Mateuszek,
Kolego nie spam , Admin zrobił Ci demo jak Cię zbanował a jak nie zrobił to po 48h dostaniesz UB , czekaj cierpliwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5:14 szybki obrót na przeciwnika którego nie słychać bo cała mapa hałasuje

5:30 skok celownika, nie wytrzymał presji że nie potrafi trafić

6:53 skanik ścian na szybko

9:20 he pod nogi chociaż wcześniej tak nie grał to tym razem idealnie pod nogi, do tego skan przez smoke i ściane, warto zobaczyć do samego końca

batman.dem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę  jestem w szoku że jako Admin takie rzeczy piszesz, człowieku to większość normalnych zachowań, szybki obrót bo to strzelanka a nie wyscig samochodów... Jak byś rozważnie oglądał to byś widział w innych sytuacjach że chodzę i celuje w inne miejsca, tego się nie da udawać... Skanik scian czy to coś dziwnego w tej grze, nie dość że pokazuje się hp gdy trafisz przeciwnika, ten kto scanuje to ban... Zobacz że he rzucam tak samo, po dwa a to że trafił to przyadek, bo za każdym razem był rash, jak tak może być, trafisz kogos czym kolwiek i masz szanse na bana, przez smoke widzialem delikatny cień ze wzgledu ze mam slaba rozdzielczość i ustawienia ale jak wiem to nie jest karalne. Szczerze mówiąc jestem rozczarowany że admin tak do tego podchodzi, sprawdź moje konto nie gram od dziś, ale ponad 2-3 lata nie gralem w 1.6 wiec te skoki celownika chyba oczywiste, ciekawe czy Ty po przerwie nie miał byś ich. Dziękuje, tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5:14 Tu bym się troszkę kłócił bo info poszło że są plecy i sie obrócił , czysta akcja.

5:30 Przeskok celownika na typa

6:53 Tu normlanie biegnie nawet nie strzela bo typa nie ma :D

9:20 Jak dla mnie tutaj skanuje , sam skanuje miejsca gdzie przeciwnik wyjdzie.

 

Jak dla mnie demko czyste , czekam na rozpiske innych Bl i adminów i zobaczymy co i jak .

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Matthy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie dlatego że Cię oglądałem pól mapy na kabulu stwierdziłem że to wystarczy co nagrałem, no ale cóż może jednak nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie mam 15 lat, mimo że dawno grałem to umiem trochę grać i mam tych godzin, więc dalej będę skanował i grał jak gram bo to są umiejętności a nie wh + aim. Przewidywanie ruchów, nie oszukujmy się ten kto grał kiedyś w csa nie będzie chodził z celownikiem w nogach. Pozdawiam.

 

PS. Autentycznie nie miałem jeszcze bana ;D

Edytowane przez Mixuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.