Skocz do zawartości

[♻] [N.D. ⊗] Jahmeton kickuje graczy


mechus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym złożyć skarge na gracza Jahmeton, który mysli, że mu wszystko wolno byłem pierwszyw miejscu gdzie budował kampy po czym kazał mi ją zniszczyć, ponieważ sobie przyszedł. Jako, że wiem co mi wolno i byłem tam 1 to tego nie zrobiłem zaczął budować byle gdzie klocki po czym mnie zkickował.

 

Pozdrawiam i liczę na to, że wyleci z administracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezprawny kick ? = degrad xD

 

Nawet jeżeli z kickował Cię bez powodu, to nie mam jak tego sprawdzić bo nie podałeś żadnego info. Zastosuj wzór który podał @CZOKOMOKO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcze, dostałeś kicka, ponieważ zająłem miejsce i robiłem dużą kampe ale ty chyba nie zwróciłeś na to uwagi, potem ci mówiłem żebyś zabrał klocki do końca budowania, bo innaczej dostaniesz kicka.  Kilkukrotnie ci mówiłem. Nie zrobiłeś tego to ci go dałem.  I potem robiłeś wymówki że "byłeś pierwszy" chociaż nie zwróciłeś uwagi na twoje otoczenie. Poza tym gdzie jakikolwiek dowód? Bez dowodu skarga nie ma najmniejszego sensu. To tyle odemnie. Później dodam demo ze screenami żeby temat zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak ssy nie będą potrzebne, na demku wszystko dokładnie widać, tylko szkoda, że mikrofony nie działają bo by dokładnie było słychać jak mówiłem żebyś klocki zabrał (przynajmniej u mnie było tak, nie wiem jak u innych będzie słychać). Krótki opis, pierwszy zająłem miejsce potem przyszedł mechus i zaczął budować. A raczej tam na przeciwko LimonkaxPompa co budował surfa przyszedł mechus bo mi się zażalał, że mechus mu blokuje kampe. @Albertd jak dla mnie po sprawdzeniu przez ciebie demka temat można zamknąć :) 

 

I tak na marginesie, NIC NIE ROBIE BEZ POWODU! 

HLTV-1806232328-bb_korrnik_inferno.dem.zip

 

EDIT: Zapomniałem dodać rundy, była to 3/4, Sorki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.