Skocz do zawartości

[♻] Siemka


profcio

Rekomendowane odpowiedzi

Elo elo, Pioter z tej strony, mam se 20 lat (miałem uro w czerwcu), prowadzę sobie własną firmę, zajmuję się montażem filmowym, grafiką, kręceniem wideo, informatyką i inne pierdoły. Jestem także w trakcie pisania swojej książki ale nie wiem po kij to mówię xD 
Jeżeli chodzi o kanterka, to mam spore doświadczenie, kiedyś byłem coachem (trenowałem top amatorskie drużyny w PL z których wywodzą się gracze którzy aktualnie zajmują pozycje w topce topce polski), bylem tez casterem i jestem nim także aktualnie, zdarza mi się komentować ostatnio na hltv. Nie wiem co jeszcze napisać, mam rozmiar buta 42 i podobny rozmiar w bicepsie (no dobra, trochę mniej). 
Chodziłem z jednym z Head adminów (smile) do tej samej szkoły, ale konkurencyjnych klas (fiutek kiedyś rzucił się na mojego ziomka, to w obronie się rzucilismy na smile i wszyscy dostaliśmy po jedynce z wfu xD - mieliśmy wspólny wf czasami) 
Elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@profcio nie odkopuj tak starych dziejów! xD
Nie doszło do rękoczynów tylko do durnych przepychanek! Powinieneś to dodać.
Witamy Cię na Luzowni i musimy się zgadać niedługo na Discordzie/TS3.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, @profcio! :)
Wszyscy mamy nadzieję, że zostaniesz z Nami na dłużej. Życzę Ci miłej gry na Naszych serwerach. :D

 

A ja zapraszam na serwer 4FUN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.