Skocz do zawartości

[♻] Cenne informacje dla serwerowni


Foks

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Na serwerowni jestem już dawno od tamtego roku lecz tak na prawdę zaczynam grać off dnia dzisiejszego. 

 

Nazywam się Karol oraz mam 16 lat, co dziwnego chodziłem razem z @KiciA do szkoły. Mieszkam w województwie Lubelskim w mieście Chełm a dokładniej jego okolice. Dobrze porozumiewam się z graczami oraz próbuje im pomóc w szczególnie z problemami z TeamSpeak 3 (już wiecie gdzie się zgłosić o pomoc na PW). Robię swoje serwery TeamSpeak oraz testuje na nich boty, permisje itd zanim ukarzą światło dzienne. Interesuje się zadaniami specjalnymi które zajmują 2-3 dni aby je wykonać. Jestem samodzielny (według mnie). Posiadam głos po mutacji, możecie spotkać mnkr od dzisiaj na TeamSpeaku serwerowym. Jestem chojnym chłopakiem który wyglądem przypomina dno (żarcik). Mam duże serce ale kruche. Komputerami zacząłem interesować się w wieku 6 lat gdy pierwszy raz grałem w NFS. Moja ulubiona bajka z dzieciństwa jest Shrek. Posiadam ulubiona markę pojazdu a jest nią Toyota Supra a80 oraz Mercedes Benz. W szkole uczyłem się źle i dalej tak jest. Jestem głupi (xD). Więcej informacji dostaniecie jak mnie poznacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ;)


Wbijaj na 4fun 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! :D Zapraszam na 4FUN! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.