Skocz do zawartości

Wywiad z Matthy


Bodzio

Rekomendowane odpowiedzi

@Bodzio: Cześć Mati, od razu z grubej rury, bez owijania w bawełnę! Wyrażasz chęć udzielenia mi wywiadu dla społeczności CS-LUZownia?
@Matthy: Witam serdecznie. Powiem, że chętnie Ci udzielę tego pięknego wywiadu w osobie swojej :D

 

@Bodzio: Wyśmienicie. Dzisiaj spróbujemy odskoczyć od nieformalnie narzuconych wzorców i nie zaczniemy od Twojego życia realnego, lecz od wirtualnego. Jesteś czynnie biorącym udział w życiu forum użytkownikiem. Co Cię motywuje do pracy?
@Matthy: Powiem Ci tak: szczerze to lubię pomagać użytkownikom forum, zawsze staram się pomagać jak najlepiej potrafię. A co mnie motywuje? To ludzie którym pomagam ogarniać wszystko.. czy to demka, screeny, czy jako admin pilnowanie serwerów.

 

@Bodzio: Bardzo ciekawe podejście, w szczególności wiedząc, że nie masz z tego tytułu żadnych materialnych profitów! Powiedz mi, jakie rangi posiadasz, jakie masz obowiązki?
@Matthy: Posiadam rangę Opiekuna Serwera 3Maps oraz Blacklisted i Redaktora, troszkę mam obowiązków, ale staram się najlepiej jak potrafię wszytko wykonywać.

 

@Bodzio: Czy na chwilę obecną masz aspiracje na wyższą rangę?
@Matthy: Szczerze powiem, że mam, ale wolę się zająć tym co teraz robię, nie chcę wychodzić przed szereg. Jest dobrze tak jak jest teraz.

 

@Bodzio: No to życzę sukcesu w osiągnięciu zamierzonego celu. Jak poznałeś forum CS-LUZownia? Skąd przyszedłeś?
@Matthy: Powiem tak - jak się znalazłem na sieci to historia troszkę dziwna. Odchodziłem z byłej sieci ze stanowiska Junior Admina i szukałem nowej świeżości, więc znalazłem się tutaj przypadkiem :D

 

@Bodzio: Doświadczony człowiek. No dobrze... Poznaliśmy trochę Matthy'iego, teraz poznajmy tego prawdziwego. Jak masz na imię Mateuszu, ile masz lat, jaki masz rozmiar buta?
@Matthy: Jestem Mateusz, mam 21 lat, pochodzę z Rzeszowa, interesuję się sportem, informatyką i historią, rozmiar buta to 41 :D Lubię biegać i szukać dziewczyn, mówią na mnie lovelas :D

 

@Bodzio: Chciałbym mieć taki standardowy rozmiar buta... Jaki sport prócz biegania preferujesz?
@Matthy: Preferuję tylko piłkę nożną, sam nawet grywałem w juniorkach na napadzie :D Kilka razy miałem króla strzelców, ale kontuzja i po sporcie xD

 

@Bodzio: Kontuzja to nie wymówka :) Wiem co mówię - na własnym przykładzie. Co sprawiło, że interesujesz się historią?
@Matthy: Powiem Ci, że od podstawówki kiedy wbiłem na lekcję pierwszy raz, to urzekła mnie. Z tego tak jakoś poszło i do teraz lubię sobie poczytać lub pooglądać w telewizji programy historyczne. Chciałem iść ogólnie na studia historyczne, ale jakoś tak wszyło że się nie udało :D

 

@Bodzio: Bardzo ciekawe hobby. Studia, no właśnie. Studiujesz coś, chcesz studiować, nie chcesz? Dlaczego?
@Matthy: Studiować nie studiuje, bo nie dostałem się na nie, pracuję teraz i jakoś tak wyszło, że spędzam czas na luzowni.

 

@Bodzio: Luzownia to takie fajne słowo.. Luzować, wyluzować. Co Cię relaksuje, LUZUJE?
@Matthy: Tutaj wszystko, fajny browar, dobry skręcik i jazda :d

 

@Bodzio: Może muzyka? Co lubisz słuchać?
@Matthy: Najbardziej uwielbiam rap, mogę długo muzyki słuchać.

 

@Bodzio: Dlaczego rap? Preferujesz tutaj polską twórczość, zagraniczną czy jesteś otwarty w tej kwestii?
@Matthy: Polski, ale dlaczego sam nawet nie wiem, od technikum mnie to jakoś urzekło i poszło :D

 

@Bodzio: Jak to się mówi.. gust jak d**a, każdy ma swój. Idąc dalej, jakiego rodzaju muzyki nie lubisz?
@Matthy: Nie wiem, chyba nie mam takiej xD

 

@Bodzio: Rozumiem. Może zróbmy serię krótkich pytań i szybkich, impulsywnych odpowiedzi! Jesteś gotowy?
@Matthy: Oczywiście.

 

@Bodzio: Blondynka czy brunetka?
@Matthy: Blondynka.

 

@Bodzio: Piwo czy wódka?
@Matthy: Piwko.

 

@Bodzio: Rosół czy grzybowa?
@Matthy: Rosół.

 

@Bodzio: Ja czy Bodzio? :D
@Matthy: Pewnie, że ja.

 

@Bodzio: Ja Ciebie też. Ostatnie pytanie... Co było pierwsze: majonez czy musztarda?!
@Matthy: Majonez :D

 

@Bodzio: Nie mam w sumie bladego pojęcia. Kończąc ten majestatyczny wywiad spytam: Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?
@Matthy: Oczywiście Ciebie na początek i wszystkich luzaków naszej majestatycznej sieci, oby więcej serwerów i mega ludzi jakimi jesteście.

 

@Bodzio: A dziękuję i pozdrawiam czule Ciebie i luzaków. Dziękuje za poświęcony mi czas, do zobaczenia!
@Matthy: Wzajemnie, trzymaj się i pamiętaj, wybiegaj do celu, tylko uważaj na głowę bo możesz guza nabić :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.