Skocz do zawartości

[♻] Witam Wszystkich! ;)p


Virus [m] ~ 3.O

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, jestem Marek, przybyłem do was na OnlyDD2 pograć.

Wiek nie ważne.

Mieszkam pod Krakowem. Interesuje się E-sportem, koszykówką, piłką nożną, oraz grami między innymi (StarCraft 2, Call of Duty - mam większość części, Cs1.6, oraz CS:GO. W CS:GO grałem na inny Steam z 1-1,5 roku, przez ten okres czasu zdobywałem doświadczenie. Skończyło się (VAC-BAN) Na forum jestem jestem nowy.

Brat prowadzi własne forum od 8-9 miesięcy pomagałem postawić forum w kwestiach finansowych oraz wgrywać różne rzeczy na serwerze.

Co tu dużo mówić? w cs1.6 preferuje broń AWP, nie którzy twierdzą, że "spalony" jestem... po akcjach które robię co nie którym w głowie się nie mieści niczym Scream z CS:GO.

Jak już wspomniałem i to chyba na tyle co mógł bym powiedzieć lecę pograć na OnlyDD2 do zobaczenia na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :P Widzę że będzie następna konkurencja na onlyDD2 do topki :) Ale preferuje się na DD2 dobrze kryć ponieważ z daleka mi i Lemurowi banie siadają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy się na serwerowni! Zapraszamy również na inne serwery może przypadną ci do gustu :) Z fartem! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo :)

Też lubię awkę 

 

Dawaj na 4fun! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.