Skocz do zawartości

[♻] [ZAMKNIĘTY] Skarga na spizgany krystian


Dzwiek

Rekomendowane odpowiedzi

NICK ZGŁASZAJĄCEGO: @Dzwiek
DATA: 06.07.2018r / 14:30 około
MAPA: jail_darkcity_v1
NICK ZGŁOSZONEGO: @spizgany krystian
IP/SID ZGŁOSZONEGO: STEAM_0:0:6348702
OPIS SYTUACJI: Jest świat magii i dostałem życzenie powiedziałem Krystianowi, że jak wygram w pojedynku na ak47 to jutro @CR!$ ma free day'a nie zgodził się okey, to wybrałem własne życzenie i powiedziałem @CR!$ ma jutro free day'a też się nie zgodził, a chyba musi co nie? W końcu to jest moje własne życzenie mi mogę zażyczyć sobie wszystko co jest wykonalne, a ten się nie zgodził i tylko przedłuzał ponad 5 minut czekałem, aż mnie zabije zrobił to dopiero po 5minutach, gracze wychodzili, a on miał to głęboko w poważaniu nie wiem czy admin tak na niego wpłynął, że co teraz ma admina i może wszystko? Otóż nie myślę, że wyciągnie z tego konsenkwencje i ogarnie się trochę. Nie miał admina wydawał się ok teraz dostał adma zaczyna mu palma odwalać.
DOWODY/ŚWIADKOWIE: @CR!$ Robert Lewandowski przez chwilę był również @KiemonCzolgista ale nie wiem czy usłyszał... https://zapodaj.net/aac994abed690.jpg.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosto z regulaminu co napisała @KiciA

 

 

Świat Magii 

-Zabawa polega na tym że,każdy więzień dostaje różdżkę.

- Można posiadać sojusz w maksymalnie 2 osobowych grupach, jeżeli jest więcej niż 6 osób w terrorystach.

- Jeden strzał zabija.

- Zakaz kampienia.

- Ostatni więzień nie ma życzenia.

 

- Ostatni więzień nie ma życzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo lecz to a popełniłam błąd w regulaminie :/ i to moja wina.

Powinno być 

- Ostatni więzień ma życzenie.

Edytowane przez KiciA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.