Skocz do zawartości

[♻] [N.D. ⊗] Skarga Kicia


PatrykS

Rekomendowane odpowiedzi

NICK ZGŁASZAJĄCEGO: Patrys
DATA: 06.07.2018
MAPA: jail_facebook_cstenko
NICK ZGŁOSZONEGO: Kicia
IP/SID ZGŁOSZONEGO: STEAM_0:1:422565357
OPIS SYTUACJI: Początek rundy Kicia wydała polecenia które do teraz nie wiem jak brzmiało ale poszedłem za wszystkimi ustawiliśmy się w klatce terarium pod ścianę w rzędzie
Następnie mieliśmy mieć jakąś czapkę więc każdy miał około 4 graczy w tym ja poprosiliśmy na chacie by powtórzyła nie zrobiła tego. Pomijając to że dużo osób skarżyło się na mikrofon który trzeszczy Kicia nie opuściła CT.
Oczywście okazało się że około 8 graczy wykonało źle pierwsze polecenie. Oczywiście zgineliśmy. Złamała podczas tej rundy 2 punkty regulaminy punkt numer 3.30 i 3.33.
DOWODY/ŚWIADKOWIE: Co poniektórzy gracze Ciężko mi powiedzieć którzy macie wszystko w konsoli to było między godziną 22:20 a 22:30.

Z góry dziękuję! GL 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to powtórzyłam polecenie :/ ale jak kto uważa, a regulaminu nie złamałam gdyż to nie były pierwsze polecenia. Jakoś inni terroryści zrozumieli tylko ty masz jakiś problem ? :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie wiem czy wiesz kolego ale kicia powtórzyła jakoś reszta tt zrozumiala. 

2. to nie bylo pierwsze polecenie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. KiciA powtarzała wszystko powoli i wyraźnie.

2. Nikomu nie odpisywała, nawet mi na pv na steam, poprostu była zajęta prowadzeniem niektórzy gracze też nie czytają czatu

3.  O powtórzenie wspomnieliście ty i twój kolega a ty miałeś ping 100

4. Był nakaz noszenia czapki, Ci co ją zdjeli zgineli

5. Regulaminu nie złamała ponieważ  to nie były pierwsze polecenia. Jakoś inni terroryści zrozumieli tylko ty masz jakiś problem ? 

Edytowane przez BarteGPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mnie pytasz czy mam problem w ostatnim zdaniu bo raczej go mam. Myślę że osoby który pisały na chacie o powtórzenia nie zrozumiały polecenia ponieważ Twój mikrofon nie za bardzo był wtedy sprawny po czym zginęło około 70% członków rozgrywki. Ja rozumiem ręka rękę myje u was tam wyżej. W następnej rundzie chciałem zwrócić Tobie uwagę i prosiłem 2 razy byś zwróciła na mnie uwagę ale ty to olałaś i przechodziłaś sobie parkour lub skakałaś z wierzy. Nie chcę wprowadzać tu toksycznej atmosfery oraz zrobić złego zdania na tle swej osoby ale jeżeli ktoś o coś prosi i w regulaminie jest o tym punkt to można było powtórzyć. Głównie zdenerwowała mnie sytuacja w której nie reagowałaś na moją prośbę o wysłuchanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i  zaczynamy

1. Jak słyszałem Kicia powiedziała wyraźnie dokładnie i powtórzyła 2 razy jak pisze UP. 

Więc pierwszy -

2. Kicia mówiła że nikomu niczego nie pisała na PV lub steam.

2 -.

3. Może jakieś ss ? 

4. UP Był nakaz noszenia czapki.

No i następny - . 

5. Przeczytaj jeszcze raz regulamin chłopaku <3

 

No i następny minus 

no-2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu nie było Ciebie wtedy na serwerze :D o ile pamiętam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że warto zakończyć ten temat bo do niczego to nie prowadzi 

Masz możliwość edycji postów, więc proszę nie spam tutaj. Następnym razem +1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PatrykS 

No tak <3

14.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, PatrykS napisał:

Myślę że warto zakończyć ten temat bo do niczego to nie prowadzi 

To po co wstawiałeś skarge?

Teraz chcesz ją zakączyć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, PatrykS napisał:

Myślę że warto zakończyć ten temat bo do niczego to nie prowadzi 

Po prostu nie chcesz się przyznać do winy że ta skarga nie ma sensu tak samo co napisałeś 

Czy oto ci chodzi?

Myślę że chce uniknąć gównoburzy jaką tutaj wprowadzacie, jeżeli nie macie nic ciekawego do dodania to jest wiele innych rzeczy do roboty :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, PatrykS napisał:

Nie wiem czy mnie pytasz czy mam problem w ostatnim zdaniu bo raczej go mam. Myślę że osoby który pisały na chacie o powtórzenia nie zrozumiały polecenia ponieważ Twój mikrofon nie za bardzo był wtedy sprawny po czym zginęło około 70% członków rozgrywki. Ja rozumiem ręka rękę myje u was tam wyżej. W następnej rundzie chciałem zwrócić Tobie uwagę i prosiłem 2 razy byś zwróciła na mnie uwagę ale ty to olałaś i przechodziłaś sobie parkour lub skakałaś z wierzy. Nie chcę wprowadzać tu toksycznej atmosfery oraz zrobić złego zdania na tle swej osoby ale jeżeli ktoś o coś prosi i w regulaminie jest o tym punkt to można było powtórzyć. Głównie zdenerwowała mnie sytuacja w której nie reagowałaś na moją prośbę o wysłuchanie.

Wiesz napisałeś że 8 osób zgineło z 16 to dla cb 70% bardziej połowa, ale co ja wiem jestem młodszy :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal będę mówiła że powtórzyłam polecenia ale jak uważasz xD może miałam coś z mikrofonem no ale wgl po co ta skarga tego nie rozumiem bo regulaminu nie złamałam ... i ta skarga jest bezsensu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KiciA napisał:

Nadal będę mówiła że powtórzyłam polecenia ale jak uważasz xD może miałam coś z mikrofonem no ale wgl po co ta skarga tego nie rozumiem bo regulaminu nie złamałam ... i ta skarga jest bezsensu 

On się chce teraz wycofać, z mikrofonem miałaś wszystko ok, kiedy on pisał tą skarge dopiero zaczeło Cię lagować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem Ciebie 2-3 razy w następnej rundzie o wyjaśnienie tego po czym zostałem zignorowany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, IphoneX napisał:

No spk

da.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PatrykS napisał:

Prosiłem Ciebie 2-3 razy w następnej rundzie o wyjaśnienie tego po czym zostałem zignorowany 

Powiem tak 

Może i zignorowałam cię bo jeśli prowadzę to nie czytam czatu Przepraszam ale co ty w ten sposób przekupić kogoś czy jak aby był po twojej stronie ? 

1 minutę temu, IphoneX napisał:

da.PNG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z braku dowodów skarga zostaje odrzucona. 
Niemniej będę się przyglądać poczynaniom obu stron i wnioski swoje wyciągnę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.