Skocz do zawartości

Niebieski ekran śmierci i błąd biosu


Gość Plumber [4k].

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Plumber [4k].

Witam . Jakieś pół roku temu bardzo często wyskakiwał mi niebieski ekran śmierci . Pokazywał się bardzo często . Taki sam jak ten na obrazku tylko z innym błędem : [ATTACH=CONFIG]99[/ATTACH]

Zrobiłem wtedy formata wszystko ładnie pięknie śmigało aż do dzisiaj . Dzisiaj ponownie wyskoczył mi ten błąd , na dodatek przy uruchamianiu komputera wyskakuje mi błąd biosu i muszę uruchomić komputer ponownie .
Czy jest ktoś w stanie powiedzieć mi co mam zrobić ?

Posiadam laptopa lenovo g510 windows 8.1

Edytowane przez Plumber [4k].
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś ten sam problem , tylko u mnie nie było błędu biosu ale blue screen wywalało co chwilkę - co się okazało przegrzewało mi kartę graficzna . Robiłem formata i pomagało na chwilkę . Aż w końcu padła mi karta . Wymiana na nową i śmiga do dziś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, najlepiej jakby Ci wymienili pastę na procesorze, sprawdzili (ewentualnie wymienili grafikę), sprawdzili kości pamięci. A masz grafikę zintegrowaną czy dedykowaną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zawsze wyeliminować jakąś przyczynę i jeżeli masz możliwość przełączania między działaniem grafik to możesz sprawdzić czy to grafika. :D Tylko nie wiem czy jest sens czy lepiej dać do serwisu tylko wymiana grafiki zapewne nie będzie należała do najtańszych przyjemności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.