Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ✘] Skarga Whintez


`Hunter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Donator
NICK ZGŁASZAJĄCEGO: `Hunter na NS
DATA: 27.07 - 15
MAPA: jail_phoenix
NICK ZGŁOSZONEGO: Whintez
IP/SID ZGŁOSZONEGO: STEAM_0:0:105461957
OPIS SYTUACJI: Otóż posiadam samemu zrobiony spray, unikalny, z którym gram w cs'a już ponad 1,5roku i nigdy nie było problemu, 
że któremuś z adminów się od nie podobał - nie łamał regulaminu. Hmmm, aż do dziś, mimo próby wytłumaczenia adminowi, że na zamieszczonym spray'u nie ma nic nieodpowiedniego... zbanował mnie ponownie.
Niżej zamieszczam foto ze sprayem i czekam na odp. innych adminów jb i wyżej, z którymi grałem i nie widzieli w tym spray'u nic złego.
DOWODY/ŚWIADKOWIE: https://zapodaj.net/ba07cba305641.jpg.html

 http://bans.cs-luzownia.pl/ban_list.php?bid=39652

Edytowane przez `Hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem sam adminem JB i jakoś też mi nic nie przeszkadza w tym spreju nic nie ma złego jak napisałeś u góry jak dla mnie.

Moim zdaniem  Whintez powinien dostać jakąś kare ale jak widziałem w skargach  już ma 1  przyjętą . 

Więc dobrze  by było gdyby nawet dobry strażnik został przy tej randze

Mam nadzieje ze Kicia wiesz co robisz i zrób to z  głową :)

 

BitterFaroffCrocodileskink-max-1mb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobna sprawa jak kiedyś. @Tajemnica dała polecenie żebyśmy reagowali na takie spray'e. Dostałeś Jednego bana abyś zmienił spray nie zmieniłeś dalej więc dostałeś drugiego abyś go zmienił także tyle ode mnie.

Edytowane przez Whintez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a oto przedstawia sie dopisek z regulaminu do tej skargi.

1.8 Zakazane jest używanie nicku obrażającego czyjąś osobę/religię/ jak również stosowanie spray'a o treści wulgarnej, erotycznej, obrażającej osobę, religię, itp.

 

@KiciA decyduj dla mnie skarga słuszna.

Edytowane przez Matthy.
 KiciA,
słuszna xD ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga niesluszna, ten spray to tez erotycznycprzkeaz a jest zakaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że żyjemy w świecie gdzie erotyka jest na każdym kroku to niestety, ale atencjonowanie się w grze po przez spray serio xd? 
Weź go np zmień czy coś stety niestety, ale regulamin mówi jasno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

Erotyczny przekaz? Gdzie? Dzieci i tak widzą w dzisiejszych czasach bardzo dużo, widok piersi, "które są za biustonoszem" ma na kogoś negatywny wpływ? Dziewczyna nie jest przecież naga!

Edytowane przez `Hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Matthy. napisał:

1.8 Zakazane jest używanie nicku obrażającego czyjąś osobę/religię/ jak również stosowanie spray'a o treści wulgarnej, erotycznej, obrażającej osobę, religię, itp.

Ten punkt regulaminu wyjaśnia wszystko! Moim zdaniem skarga NIE  jest słuszna. A Tobie radzę zmienić spray'a na taki aby nie było w nim erotyki :) TYLE Z MOJEJ STRONY :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.