Skocz do zawartości

[ODRZUCONA ⚑] Ulepki


Ciemny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przemyślałem sprawę związaną z ulepkami - jak wiadomo każdy ma dużo tego gówna mowa o takich itemach jak

 

-Klejnot

-Diament

-Kość

-Toksyna

-Symbol Smoka

 

propozycja ode mnie jest taka aby wprowadzić jakiś zamiennik dla tego - np wymieniasz po x1000 każdego z wyżej wymienionych przedmiotów na losowy pierscień, losowy exp, czy może losową ilość kamieni mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie ma tego aż tak dużo jeśli wkłada się ulepszaczy w klan, pomysł z zamiennikiem dobry, chociaż jedyną rzeczą która byłaby zamienna to kamienie lub RPG, przedmioty/akcesoria mi nie pasują. W większej mierze nie jestem za tą propozycją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja nie jest zbyt dobra ulepki są potrzebne do wielu rzeczy typu klan,ulepszanie itemów itp więc wiele osób by nie używało tej opcji.

Ps.Nastepnym razem zastosuj się do wzoru :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak
6 godzin temu, Wyindywidualizowany napisał:

tego nie ma masy jak byś ingerował w klan to byś wiedział ile potrzeba po 14k na ulepszenie klanu więc nie każdy ma tego sporo ilości. Jestem na NIE

Masz perma na serwerze to po co się wypowiadasz odnośnie serwera BB jak masz bana?

 

Odnośnie propozycji jestem na nie.

Klany za ulepki są drogie i ty myślisz ze nie ma na co je wydawać? Na ulepszanie przedmioty i klanów styknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ludzie nie mają tego sporo to taka opcja nie byłaby nadużywana co według mnie jest spoko. Na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie osobiscie podoba pomysł jestem na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze doszedłem do jednego wniosku, mam od groma Wzmocnień przedmiotu czy Mikstur Błogosławieństwa - fajnie by było też wprowadzić dla tego jakiś zamiennik bo tak naprawdę używamy to tylko kilka razy, a później nie potrzebnie gromadzimy duże ilości tego - wymiana na jakieś inne zwoje, albo może nawet x10 przedmiotu na x5 kamyków mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Wyindywidualizowany napisał:

@fb??? z tego co słyszałem nie mam perma tylko zmienione hasło

Masz zmienione hasło i perma. Do czasu do póki nie ogarniesz się i nie pogadasz z nami na spokojnie. Bo jedyne co od Ciebie usłyszeliśmy to pretensje, i strasznie sądami xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.