Skocz do zawartości

[♻] [UB ✔] Prosba o UB


LanT0ke2222

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalem perma za "wallhacka" za nic, slysze jak tupia spodziewam sie ludzi z pewnych pozycji i je dlatego patrze :)

Mateuszek,
Demo przez admina nie rozpisane mineło 48h wracaj do gry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli słyszałeś  co jest nie możliwe ponieważ tupranie nie bylo słyszalne .

Wychodziłes na niego juz wcelowany i chciałes zrobic noscopa w jego strone ale ci sie to nie udało.

Nie dostałes zadnego info od swoich ze jest w apsach.

 

Potem bylem na spekcie i nie sprzwdziłes zadnej miejsówki tylko wchodziłes na bs'a bez problemy i celowałes idealenie w miejsce gdzie byl przeciwnik.

Niestety ale ban jest uzasadniony.

Chciałbym dodać ze twoje ruchy tez były takie jakbys wiedział gdzie kto jest ( wiem ze jest komenda która pozwala widzieć swoich przez ściany ) ale ze wiesz gdzie sa przeciwnyczy to juz troche mnie zaskoczyło. Moim zdaniem masz wspomagacze które pomagaja ci w grze. Ale widzac takie akcje jakie robiłes i jak nie sprawdzasz wsytkiego tylko wchodzisz na bs'a jak do siebie to juz cos mi tu smierdzało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 w wiekszosci sytuacji jest only BS A i tu nie trudno sie domyslec i wcelowac ze bedziecie zachodzic od plecow od ct czy taki ty od okna na duble jump'ie. Po 2 nie gram sam w druzynie uzywam radaru kto co patrzy i skad go zabili bo jak bys moze nie wiedzial jest taka czerwona kropka na radarze jak sie przeciwnika zobaczy :). Po 3 tak slyszalem go bo mam dobre sluchawki i gre glosno wiec dla mnie to nie problem uslyszec jak glock strzela albo ktos tupnie w APSACH bo mam doswiadczenie w CS. Mam na tym koncie 4+k/h level 205 czyli topka polski warta troche, wyekspiony profil 700+ winow na mma'ch i 8 lvl Faceit czy niby twoim zdaniem oplacalo by sie wogole czitowac za takie pieniadze? BTW w ct wcelowalem sie na cb bo wiedzialem ze bedziesz zachodzil ale w sumie jak sie wceluje i patrze plecy to twoim zdaniem "wh" to fajnie. Ja nie czituje nie mam po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karkis rozpisz demo co do minuty .

Wgl co to jest za ropziska że go widział itp , mająbyć minuty np:

1.23 widzisz typa jedzie modelowo po graczu przez sciane itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka z tej strony Miki. Według mnie @Karkis daj słusznie bana Lantoke tylko to nie Wallhack tylko info na ts'ie. Wiele razy będąc na serwie Lantoke wbijał z jego kolegą JJ do odzielnych teamów i zawsze się dziwiłem że jeden z nich zawsze jest wcelowany. Więc z doświadczenia nie podejrzewałem ich o wh tylko sprawdziłem liste znajomych. Noi zobaczyłem że na liście lantoke jest JJ.  Byłem pewien na 90% że sb podają info na ts, lecz nie mialem zbytnio dowodów. Ale kiedyś bedąc w drużynie z JJ kiedy on został 1v1 zamiast powiedzieć na ts'ie powiedział na czacie głosowym: "Lantoke gdzie jest ostatni?" i to właśnie upewniło mnie że oni podaja sb info. Więc @Karkis bardzo dobrze zrobił banując go. Jeszcze przydałby się ban dla tego drugiego (JJ).

 

PS: Wczoraj bedąc na serwerze był taki sam przypadek Destro i Devil podawali sb info. Nawet Destro przyznał się do tego śmiejąc się z innych. Są na to swiadkowie więc możecie smiało banować :)

 

Życzę miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego ze mam go w znjomych? Jak mam administratora w znajomych tez mi niby "daje info"?

 

Edytowane przez LanT0ke2222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mineło 48h admin nie rozpisał demka wgl tylko jakąś książkę tu zaczął pisać .

Wracaj do gry UB

Edytowane przez Matthy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.