Skocz do zawartości

Skarga na kundzik


Sabian

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Sabian
Godzina, data zdarzenia: 1:50
Mapa: cs_militia -> de_dust2
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: kundzik
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: macie, bo to adm
Opis sytuacji: Wybraliśmy jednogłośnie mapę cs_militia i zdążyliśmy zagrać rozgrzewkę tylko, bo nagle wyskoczyło vote z 4 mapami, lecz żadną z nich nie była obecna militia. Wygrał dd2 i admin kundzik zmienił od razu. Po pytaniach po co to vote stwierdził, że jest mało ludzi i będzie jeszcze więcej (nadmienię, że było chyba powyżej 11-12 graczy w drużynie plus spect). Ten admin nie ogarnia za bardzo, już któryś raz takie sytuacje. Nie zna pewnie mapy, czyh mu nie pasuje i sobie vote robi, nadużywanie adma. Dla potwierdzenia słów ostatnio burzył się do mnie o afk, normalna sytuacja, czasem bywa, napisał mi, że jak będę afk to wyrwę na tydzień bana..... Tak bez rozmowy sam z siebie jak wszedłem na serwa, pominę jakieś 3 kicki od tego pana z powodem: "Afk" w trakcie biegnięcia z karabinem przez połowę mapy.... Nie chcę używać epitetów, ale gdzie ma rozum to nie wiem.... Nie wiem, czy to kolega louuu i się mści kolejny, czy ma jakieś spięcia styk, ale proszę o przywołanie gościa do porządku..
Dowody, świadkowie zdarzenia: Sporo ludzi na serwie: Wiele osób na pewno potwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm,odpowiem, 4 razy kick ode mnie za afka,5 razy od ab1sa,dostales bana na 5 minut zebys wzial sie za gre,juz nie mowie o klikunastu kickow gdzie wcale nie wchodzisz do gry,a runda za runda mija. Jestem obiektywny co masz tam do lou to se miej,nie bedziesz posiadowki sobie robil jak ja jestem na serwie,sorry. Wbrew pozora jest duzo graczy ktorzy chca grac,a Ty slota zajmujesz. a co do zmiany mapy,hltv do wgladu czy przybylo czy ubylo,zrobilem vote z kazdej dziedziny (awp tez bylo) dla mnie czepiasz sie, i nie bardzo wiem czemu,nie ogarniasz,ze nie tylko Ty na serwie? no nie, nie jestes tylko tylko Ty. Na koniec,bardzo mnie cieszy,ze mnie na serwie poinformowales,ze skarge zlozyles,bo tak moglem sie dp moek ustosunkowac szybko. czesc i czolem,pozdrawiam :)

Edytowane przez kundzik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na serwerze jest mało ludzi, admin ma prawo zmienić mapę. A jeśli chodzi o kickowanie to admin ma racje, nie przesiadujemy Bóg wie ile czasu na spectcie lub w grze na afku, bo w ten sposób inni gracze nie mogą wejść ! Skarga nie uznana. Zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.