Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA ⚐] 3 propozycję.


K4PP4

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam dla Was 3 Propozycję:

1. Czego dotyczy propozycja: Usunięcia map typu Awp (awp_india, awp_map_esl itpp )
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: Zazwyczaj tylko są grane mapy Awp, na każdej mamie znajdzie się delikwent który znominuje coś z Awp, a niektórzy chcą pograć dynamicznie na inferno, duscie etc.

Na mapach Awp ludzie znają tylko 1 taktykę, rush z Zeusem i jest to monotonne.  
3. Link jeśli jest: Nie ma
4. Twój nick z gry: K4PP4

 

 

Druga Propozycja:

 

1. Czego dotyczy propozycja: Dodania Rzadkości skinów że skrzynek.
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: Ludzie nie znają się na cenach skinów, a rzadkości skinów ułatwiłoby ustawienie cen.

Rzadkości mogły być by takie: Common, rare, epic, mythical, legendary.

Common: 94,2000%

Rare: 2,6784%

Epic: 1,2096%

Mythical: 0,5472%

Legendary: 0,2496%

Zwrot kasy: 1,1152% (całkowity zwrot $ po nieudanym losowaniu skina)

 

 
3. Link jeśli jest:Nie ma, ale po resecie z chęcią bym pomógł szukać oraz oceniał bym rzadkość skinów :)
4. Twój nick z gry: K4PP4

 

3 Propozycja:

 

1. Czego dotyczy propozycja:Dodania wyjątkowych skinów, które dostawaliby gracze którzy osiągną dany próg zabójstw na danej broni. Według mnie mogło by to być 2500 zabójstw.
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: Gracze mieliby wyzwanie, wyróżniali by się.
3. Link jeśli jest:Nie ma, ale mogę poszukać przykładowych modeli.
4. Twój nick z gry: K4PP4

 

Tyle ode mnie.

Liczę na miłe rozpatrzenie propozycjii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za wszystkimi propozycjami. Mam nadzieję że osobom odpowiedzialnym za to nie będzie sprawiało problemu dodanie takich rzeczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Po długiej nieobecności nie jestem w stanie sam ocenić grywalności map awp_ na serwerze, ale jeżeli zostało to poruszone to faktycznie tak się dzieje. Pomysły są ciekawe, a realizacja ich stawia przed nami nieokreślone wyzwanie. 

 

Propozycję pierwszą można ograniczyć do jednej mapy awp_ + dorzucić większy cykl grania tej samej mapy. To byłby złoty środek. Po dwóch dniach na serwerze, zauważyłem, że lecą te same mapy. Zawężając rzekłbym, że nawet klasyki (przepraszam za powtórzenia).

 

 

Druga i trzecia inicjatywa będą już na wyższym poziomie trudności. 

Zatem klasyfikacja skinów nie należy do łatwych (chyba, że ktoś jest bardzo obeznany), a jest czasochłonna. Ten temat był już poruszany i doszliśmy do konsensusu. Wspominasz o cenie skórki za jego rzadkość. Ma to swoją wartość, ale ktoś wystawi AK na rynku za 100$, a ja sprzedam Ci za 14$, bo mi na skinach nie zależy. Zatem skin jest wart tyle ile jesteś w stanie za niego zapłacić. Z tego co pamiętam sprzed kilku miesięcy to to była nasza decyzja odrzucając tę segregację rzadkości.

 

Ostatni zamiar podoba mi się najbardziej. Jednak chciałbym go urozmaicić. I tutaj nawiąże do zaproponowanego mi posta.

 

@Lil Kube, tworzy skiny na nasze serwery. Poniżej zapraszam do jego tematu, który nie wiadomo z jakich przyczyn ucichł. Chłopak wkłada tutaj wiele pracy i spędza 10h nad jednym skinem.

 

 


Załóżmy granicę 2500 zabójstw, aby dostać skórkę. I niech to nie będzie jakaś oklepany skin z internetu, a nasz unikatowy, by podziękować graczowi za poświęcony czas na Jackpocie 1 (pisząc dalej zostałem uświadomiony, że powyższe skiny Kuby nie są jeszcze wprowadzone na Jackpota, a w zamyśle jest przypisanie ich do Vipów).

Zrobić progi 2500 ; 5000 ; 7500 ; 10000 zabójstw i tam przyznawać skiny Lil Kube. 

• 2500 - skin LUZowni, np. brązowy z jakimś dopiskiem

• 5000 - skin LUZowni, np. srebrny

• 7500 - skin LUZowni, np. złoty

• 10000 - skin LUZowni, np. platynowy

 

Takie rozwiązanie - mam nadzieję - nie blokowałoby wprowadzenia ich dla VIP'a.

 

Zapraszam do dyskusji. ;)

Dziękuję za uwagę i zapraszam na serwer.

Pozdrawiam Opiekun Serwera, blUe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

Co do propozycji numer jeden to jestem wstanie się zgodzić do ograniczenia map awp  aby nie było 4 czy 6 map na awp tylko jedna india która będzie możliwa do grania co jakieś 5 map.

Druga propozycja bardzo ciekawa , ponieważ ludzie często gęsto wymyślają sobie ceny z głowy jak im się napisze. Jeden powie 100$ za skin drugi powie 20$ i później wielka wojna bo ktoś za tyle sprzedał to tyle warte. 

Trzecia propozycja moim zdaniem odpada nie dajmy się zwariować w końcu to serwer JACKPOT odpowiednik GO MODA. Po co kombinować i zmieniać coś co jest według mnie dobre. 

I tak dopiszę od siebie że zmiany skinów mogły by być częściej co 1 miesiąc czy co półtorej, no i reset topki by się przydał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.