Skocz do zawartości

[♻] [UB ✔] [Odwołanie] Kundel


KuNDel

Rekomendowane odpowiedzi


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: Karol xD
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-LUZOWnia.pl
[AMXBans] Reason: 'WEJSCIE NA AKTYWNYM BANIE'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_1:0:1468735692'
[AMXBans] Your IP: '83.31.127.19'
[AMXBans] =======================================

 

Chcialbym sie zapytac za co niby tego bana wyrwałem wczoraj bylem na cs i Cytrynqa mowila ze dostalem bana niby od karola za obraza ale wszedlem wtedy na amx bansa do was i nie pisalo ze nie mam bana ...... po 1 to nie gralem od nwm tygodnia napewno bo gram w mta z kolegami wiec mnie nie było i nie obrazam ,, ludzi ., tym bardziej karola .... CZM JA mam bana . pewnie podróba wbiła mi na konto , Ja jeszcze raz powtarzam ze jak byłem na serverze wczoraj cytrynka mi powiedziala nastepnie poszedłem na amx bansa do was na forum i pisało nie jestes zbanowany na tym serverze na zielono wieccc jakim cudem niby teraz dostalem za ab ?????????? !!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Tu jest dowód ze nie mialem banów https://imgur.com/a/aXajknp . Pozdrawiam i dobranoc bo zmieczony jestestem.

Edytowane przez KuNDel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie jest to wchodzenie na aktywnym banie. 

Prawie identyczną sytuację miałem dzisiaj - dałem graczowi bana za wejście na aktywnym banie a okazało się, że ktoś wbił na tym samym nicku.

Był to błąd z mojej strony.

 

Ten sam błąd mógł popełnić @Karol xD. Jednak mogę się mylić, nie gwarantuję, że mam rację. :P

 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban był dany i trwa.

Szczegóły bana page.png
Nick KuNdEl
SteamID STEAM_1:0:1954321602
SteamCommunity ID 76561201868908932
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID
Powód Bana zapraszam KIEDYS
Wykonano 08.08.2018 - 18:41:26
Wygasa 15 08 2018 - 18:41:26 (3 Dni 20 Godzin(y) 16 Minut(y) pozostało)
Zbanowny przez Karol xD (4FUN | Karol xD)
Zbanowany na [NeW IP 4FUN]CS-LUZownia.pl[2000FPS/Medale/DarmowyProVip 22-10/BumeranG/VIPnaRUNDE/LECZENIE/KOSY][SK
Wszystkie wygasłe bany 7

 

Jeśli ktoś wyżej niż ja podejmie decyzje ze to nie Ty a ktoś się podszył pod Ciebie ok, ja adresu ip nie widzę bo nie mam uprawnień. Był to ban dany za obrazę i Twój głos był "chyba" identyczny do tego który mnie obrażał, ale zaznaczam niech to ktoś wyżej sprawdzi co ma dostęp do BANSA.

Pozdrawiam 

 Lil Kube,
wyslij mi linka na pw do obydwóch :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Karol xD napisał:

Ban był dany i trwa.

Szczegóły bana page.png
Nick KuNdEl
SteamID STEAM_1:0:1954321602
SteamCommunity ID 76561201868908932
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID
Powód Bana zapraszam KIEDYS
Wykonano 08.08.2018 - 18:41:26
Wygasa 15 08 2018 - 18:41:26 (3 Dni 20 Godzin(y) 16 Minut(y) pozostało)
Zbanowny przez Karol xD (4FUN | Karol xD)
Zbanowany na [NeW IP 4FUN]CS-LUZownia.pl[2000FPS/Medale/DarmowyProVip 22-10/BumeranG/VIPnaRUNDE/LECZENIE/KOSY][SK
Wszystkie wygasłe bany 7

 

Jeśli ktoś wyżej niż ja podejmie decyzje ze to nie Ty a ktoś się podszył pod Ciebie ok, ja adresu ip nie widzę bo nie mam uprawnień. Był to ban dany za obrazę i Twój głos był "chyba" identyczny do tego który mnie obrażał, ale zaznaczam niech to ktoś wyżej sprawdzi co ma dostęp do BANSA.

Pozdrawiam 

Mordo Jak ja obrazam to przecież mowie zawsze ze bez urazy lub ze to na zarty po jakiego kija mam obrażac ludzi w cs ?? Do tego mam życie :3 Fajna atmosfera jest u was . Wczoraj wieczorem rymowalismy spiewalismy było smieszne  jak zawsze wiec po jakiego kija mialem obrazac cb ? i to popsuc? ! XD 

ii to tego to nie jest moj nick , Bierzesz moje id i piszesz masz na szukaj i wpisujesz i pisze czy dostawałęm bany czy nie :D 

Edytowane przez KuNDel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.