Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA ✔] Jarvela


lageR.

Rekomendowane odpowiedzi

Mapa: de_dust

 

Wchodzę na serwer 2 minuty mijają i mówię na say " dajcie rtv", szanowny administrator odpowiada "nie mów mi co mam robić".

-gracze dali rtv mapa zmienia się na aim_map_deagle

 

Mapa: aim_map_deagle

 

Mijają 2/3 rundy szanowny administrator daje vota "zamiana mapy na większą?" i każdy z nas wie, że dając odpowiedź "tak" pod "1" większość graczy kliknie "1" byle by im zniknęło okienko i mogli dalej cieszyć się grą, dodam tylko że było mało graczy, każdy mógł grać i nikogo nie zabijało na starcie.

-mapa zmienia się

 

Mapa: css_cache

 

Zadaje pytanie:  " kto tu jest adminem?" 

Odpowiedź: "im mniej wiesz lepiej śpisz"

Moja reakcja to bluzg w stronę Jarvela, by dowiedzieć się o jego nick w grze.

Reakcja: ban na 3h " ochłoń NAPINACZU "

 

Pretensji nie mam do bana za wulgi czy wyzwiska tylko o to, że administrator gra pod siebie. Mapa mu nie odpowiada to ją zmienia.

Po co jest głosowanie przed zamianą mapy ? Odpowiedź jednego z opiekunów "by gracze demokratycznie wybrali kolejną mape" więc jeśli nie przeszkadza to w rozgrywce i każdy gracz może swobodnie sobie strzelać to dlaczego taki "administrator" zmienia mapę po raz drugi. 

 

Zrobicie z tym co chcecie, serwerów cs 1.6 jest multum, więc zawsze można iść na inny ale uważam, że jeśli chcecie mieć fajną serwerownie to adminów powinno się dobierać staranie i weryfikować na każdym kroku, a adminów typu "mam admina w csie i nikt mi tu nie podskoczy" trochę karcić :) 

Niczego nie oczekuje, bana sobie odczekam. 

 

Mateuszek,
Stosujemy się do wzoru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

heh. Zacznijmy to rodeo skarbie.

Mapa de_dust.

 Wielce problem gdy odpowiedziałem ci nie mów mi co mam robić, odrazu wyjazd z coś typu " Zamknij ryj "  było powiedziałem tylko grzeczniej, 

Mada Aim_dgl 

Za czasów 2 może 3 miesiecy ten serwer był pełen graczy o slota się walczyło teraz z przyczyn X serwer świeci pustkami... 

Mój staż na tym serwerze jest chyba jednym z lepszych, i doskonale wiem o tym że GRACZE z takich map wychodzą przez co statystyki serwera idą w dół. 

Co do zmiany mapy pod siebie xDDD beczka troszku jestem wstanie ci zagrać każda mapę wgrana w AMX Jackpota i mieć najlepsze staty tylko kiedy będę chciał. 

Zrobiłem vote bo zauważyłem spadek graczy, najzwyczajniej zaczeli wychodzić, i o ile kojarzę dobrze była prośba na u@ o zmianę . 

VOTE ZMIANA NA COŚ BARDZIEJ GRYWALNEGO 2x2 ? 

Gracze sami zadecydowali że chcą tej zmiany. A tobie jak widać coś nie pasowało tylko dalej nie wiem czemu robisz z igły widły. 

Dałem w głosowaniu 3 mapy do wyboru 2x2  Cache Mirage i Dust o ile się nie mylę. 

Mapa Cache 2x2 

Teraz wielka akcja kto jest adminem. Odpowiedziałem ci na Say@@ Mniej wiesz lepiej śpisz.  Koniec kropka powinno ci to wystarczyć jestem na tyle rozpoznawalnym adminem, że gdy widzę nicki które mnie nie znają nie mam najmniejszej ochoty się ujawniać. Ale nie pan LAGER postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i wyskakuje z wyzwiskami .... 

Jestem osobą która w kasze nie da sobie napluć i osoby które są typu ty ciche i nagle wyskakuje jaki on za przeproszeniem KURWA wspaniały nie jest to zaczyna straszyć skarga. 

Wiec działam krótko z osobami które próbują pokazać swoje ale. 3H wystarczająco krótko jak na mnie. 

Dziękuję BAYO wychodzę na browar.

Dla mnie to koniec decyzja zostaje dla opiekuna w tym przypadku @blUe. gokU.  & @KiciA 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Co do zmiany mapy pod siebie xDDD beczka troszku jestem wstanie ci zagrać każda mapę wgrana w AMX Jackpota i mieć najlepsze staty tylko kiedy będę chciał.  "

"heh. Zacznijmy to rodeo skarbie."

Grzeczniej trochę, adminem najbardziej rozpoznawalnym jesteś podobno więc szanuj reputacje :)


Chwalisz się ? Jeśli tak to gratuluję :) Jeśli ta mapa jest wgrana i gracze wybrali "demokratycznie" na czym chcą grać to po co kolejny vote rozpoczynany przez admina :)
Odwołuj się do liczebności graczy, spadków na serwerze itp. uważam, że zachowałeś się słabo dlatego pisze skargę.

Tak jak mówiłem niczego nie oczekuje pokazuje tylko co mi się nie podoba, pozdrawiam Cię i smacznego piwa :)

 

Edytowane przez lageR.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lageR. Kolego :D

Pomyśl o jednej sprawię, wolisz grać na mapach AIM, gdzie aktywność graczy jest znikoma czy na duscie, cash'u gdzie jest aktywność graczy i gra jest dynamiczna?

Gdybym miał dostęp do map, od razu bym usunął mapy Awp (wszelkiego rodzaju) oraz mapy AIM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kolego" nie chodzi mi o to co ja wole :) Jest mapa wgrana, została "demokratycznie" wybrana. Ten post nie jest od gdybania :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lageR., dziękuję za zachowanie kultury wypowiedzi. Skoro do bana nie masz pretensji to pomijam jego treść. Zależy nam na tym byś został i cieszył się grą na naszych serwerach. Dowodów nie ma, ponieważ HLTV JP#1 z niewyjaśnionych przyczyn nie działa. Jednak mamy słowo przeciwko słowu, więc akcja musiała się wydarzyć. 

 

Co do vote pod koniec mapy. Są to wybory indywidualne do grania następnej mapy wgranych w AMX. Tylko, że dla nas jako Opiekunów i Adminów ważna jest frekwencja serwera. Stąd przy spadkach graczy - jak pisze Jarvela - zdarza się zrobić vote. Jego decyzja jest też poparta prośbami na u@ o zmianę mapy.

 

Spoiler

image.png

 

Sam przed zrobieniem głosowania, wspominam na y@ o vote, żeby gracze nie klikali bezmyślnie "1" czy tam "2". Też ustawiam na pierwszym miejscu opcję z "nie", by było "sprawiedliwie". 

 

 

Jarvela, co do Ciebie. Jest to pierwsza skarga, której można było uniknąć. 

Nakładam pouczenie, by przed następnym vote zmiany mapy, wrzucić na środek ekranu informację dla graczy, że zaraz wystawisz głosowanie. Oraz spuść z tonu i normalnie odpowiadaj na pytania graczy. ;) Admin musi kontrolować swoje wypowiedzi. Tobie tego może brakować.

 

Jeżeli ktokolwiek ma coś jeszcze do napisania, to czekam 24. Później temat zamykamy.

 

Dziękuję za uwagę i zapraszam na serwer.

Pozdrawiam Opiekun Serwera, blUe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.