Skocz do zawartości

Kłaniam się nisko po kolanisko ;)


PL|W@ndal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Donator

Cześć Rodzinka :D:nod:

 

Mam na imię Piotrek i od kilku miesięcy jestem uzależnionym graczem na serwerowni Cs-Luzownia :dwarf: Znajdziecie mnie głównie na 4 funie, powód jest jeden ---> @Tajemnica :D:D:D Świetna atmosfera, niesamowici ludzie, kupa śmiechu oraz ostra walka podczas gry :ak47::ak47::ak47:  Wymachuje tylko M4A1, ulubione mapy: dust2, office, verso, aztec

 

 

Wiosenek mam 32 (1986r), urodzony w Krakowie w dzień matki, żonaty od 8 lat, człowiek otwarty, miły, niepoprawny optymista, bezdzietny patriota, mam czarnego kota, przez cs-a ledwo zdałem szkoły (gram z przerwami od ok. 20 lat). Interesuje się motocyklami, samochodami zaczynając od V6 w górę, muzyczkę lubię posłuchać, ASG no i najważniejsze sport :hooray::reading: :D ogólnie wszystko ze specjalizacją piłka nożna (bez Polskiej ligi) oraz boks 

 

W życiu pracowałem jako piłkarz ręczny (12 lat / 2 kontuzje i koniec kariery), kurier, taksówkarz, 3 lata na emigracji (Madryt rok, Birmingham 2 lata), monter NC+, magazynier, asesor komornika sądowego, współwłaściciel firmy Sprint zajmującej się rusztowaniami a obecnie od 2 lat jestem motorniczym w MPK :facepalm::facepalm::facepalm::D

 

 

Wstęp/rozwinięcie/zakończenie:stoned: Na koniec chciałem podziękować wszystkim graczom z 4FUN-a za ciepłe przyjęcie do familii, jest tutaj niesamowity klimat, zgranie i osobistości !!!

Pozdrawiam i do zobaczenia na serwerach :dance::butcher:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebiste przywitanie, oby takich jak najwięcej :D

 

Śmiało mogę stwierdzić że jesteś świetną osobą :D Jak napisałeś, otwarty to na pewno, miły się sprawdzi :D Niepoprawny optymista?

 

Widzę miałeś wiele stanowisk, ale żadne nie wiąże się z Twoimi pasjami :D

Kiedyś oglądałem jakiegoś VLOGa motorniczego, ale nie pamiętam skąd był ;D 

 

Pozdrawiam serdecznie :p 

 

@edit przepraszam, sport wiąże się z Piłką Ręczną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandalku haha cieszę się, że jesteś tutaj! :P Zapraszam do aplikowania na admina :x będzie Ci do twarzy w tym kolorze mordeczko :D 
Miłego dnia :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator
1 godzinę temu, SNICKERS napisał:

Zajebiste przywitanie, oby takich jak najwięcej :D

 

Śmiało mogę stwierdzić że jesteś świetną osobą :D Jak napisałeś, otwarty to na pewno, miły się sprawdzi :D Niepoprawny optymista?

 

Widzę miałeś wiele stanowisk, ale żadne nie wiąże się z Twoimi pasjami :D

Kiedyś oglądałem jakiegoś VLOGa motorniczego, ale nie pamiętam skąd był ;D 

 

Pozdrawiam serdecznie :p 

 

@edit przepraszam, sport wiąże się z Piłką Ręczną :D

 

 

Hahaha dokładnie, trzeba zweryfikować czy miły :D:D:D  Niepoprawny optymista wiecznie, zawsze wszystko będzie dobrze, spodziewam się pozytywnego obrotu spraw, zawsze głowa do góry, nie przejmuję się nie miłymi sytuacjami :P Jak to moja żona twierdz, na dłuższą mete jest to wkurzające hehe

A propos tramwajów nikomu, nawet największemu wrogowi nie polecam tego zajęcia :D:D:D 

 

Dzięki wielkie @SNICKERS oraz @Tajemnica :party: Przygotowania do aplikowania na Admina trwają, amx opanowany, GT gotowy, steam ID itd. Kończę .cfg, poznacie mnie lepiej, uzbieram 20 postów i może się uda ;)

 

Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Graczu =)

Ładne przywitanko, fajnie się czytało.

@SNICKERS to nie był vlog, tylko odcinek Miodowych Lat =D

 SNICKERS,
Zawsze wiesz jak rozbawić :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meegaa przywitanko, Witaj mordeczko cieszymy się,że są u Nas  tacy gracze jak Ty :D 

 

Pozdro i widzimy się na 4funiee :hunter:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no kojarzę Cię z 4fun :) Siemka! :D 

W ogóle najlepsze przywitanie, jakie kiedykolwiek widziałem! :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.