Skocz do zawartości

[N.D. ⊗] Weryfikacja


Pjotas

Rekomendowane odpowiedzi

PODEJRZANY: HACKER BESTE SKILLED oN
ATA: 28.09 około 14
MAPA: dust2
IP/SID: STEAM_0:0:176985467

DOWODY: /hltv-1809281347-de_dust2-1538135220-1538136600.zip
ROZPISKA: 01 : 18 - przez ścianę na model
03 : 33 - reakcja na model, cała akcja
04 : 16 - też modelowo, celownik na ścianie
07 : 46 - 1/4 11 : 39 - od razu na model
15 : 57 - idealnie
16 : 26 - do końca
18 : 42 - model
19 : 55 - do końca Na dodatek proszę zwrócić uwagę na Recoila.

Daje jeszcze link do następnej mapy gdzie też grał bardzo dziwnie. /hltv-1809281410-de_dust2002-1538136600-1538138040.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o zweryfikowanie demka @SNICKERS @Tajemnica  ponieważ nie mogę rozpisać demka z powodu wyidealizowanej sprzeczki z owym graczem z dema, gracz twierdzi, że się na niego uwziąłem był zbanowany ktoś z luzowi dal mu UB. NIE PCHAM SIĘ W TO.

Dziękuję pozdrawiam.

 blUe.,
https://cs-luzownia.pl/topic/8042-ub-%E2%9C%94-hacker-beste-skilled-on/
 Adas esperal,
przed tym ub mial perma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu się zaczyna . @Adas esperal przecież jako BL możesz zobaczyć kto dał UB i  kto podjął taka decyzję. Jak się nie mylę był to @frames per second i to dał chyba UB. Ja z nikim Spiny nie mam tylko TY ciągle widzisz moją odpaloną grę . Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak szczerze to jest taka sama akcja jak z Lemurem, modefikacja cfg + Wh + Wspomaganie NoRecoil. Jest srypt do cfg z NoRecoilem.
01.18 -Modelowo jedzie celownikiem w typa.
4.16 -model w typa i brak rorzytu broni 
7:30 - Celownik w scianie na typka.
15:50 - Idealny NoRecoil

więcej nie będę rozpisywał kolega ma to samo co Lemur.

Pozdrawiam Mati.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do HLTV nie działa tutaj wiec wrzucam https://www14.zippyshare.com/v/W3uzTELH/file.html

 

01:18 -  celownik na ścianie ale nie jest modelowo, słychać dobrze, że przeciwnik biegnie. 

04:16 - tak samo jak wyżej, słychać jak biegną. Mimo, że celownik na ścianie, nie jest modelowo. Po prostu szybsza reakcja. Zobacz sobie 1/4 jak pociski lecą a później pisz że brak rozrzutu. 

07:30 - przed wbiciem do trupa było słychać strzały,  no logiczne, że przeciwnik bedzie albo w trupie dolnym albo za skrzynią. Sprawdziłem HE dolnego i została skrzynia. Celownik nie był modelowy. Czasami trzeba używać głowy.

15:50 - to że słychać chłopa to nic. Recoil normalny, Proszę zwrócić uwagę że naboje lecą w scianę i dużo odbiegają od idelanego recoila.

Proszę również oglądnąć całe demo, Jest wiele akcji które wskazują na moją czystą grę, a że gram od około 15 lat oczywiście z przerwami dłuższymi lub krótszymi to normalne jest że jestem podejrzany o czitowanie. Pozdrawiam. W razie pytań jestem dostępny na steamie lub TSie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werdykt: NIEWYSTARCZAJĄCE DOWODY.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

 JOKER XD,
Decyzja SNICKERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.