Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ✘] Skarga na ProToTyp


Psychopata

Rekomendowane odpowiedzi

NICK ZGŁASZAJĄCEGO: ELOO MELO
DATA: 21:11:2018 20:35
MAPA: de_prodigy
NICK ZGŁOSZONEGO: ProToTyp
IP/SID ZGŁOSZONEGO: # 4 "ProToTyp" 10888 STEAM_0:1:10096001 15 1:14:47 13 0
OPIS SYTUACJI: wskakując na lampe przyznaje się wskakiwałem ale tylko może na 2 sek bo żeby ułatwić sobie wchodzenie i według mnie ten ban to taki średni bo nie siedziałem ciągle na txt a Kermitek <3 potwierdzi że na prawdę się pytałem a wiedziałem że jesteś na serwere ale że nie odpowiadasz na pytania to już śmieszne bo według mnie admin powinien dawać przykład oraz pomagać graczą a nie odrazu banicja zamiast upomnienie na @ albo @@ albo @@@ znam się na amx dla tego ciekawi mnie czemu nie powiedziałes mi że to txt a odrazu , admin nie dał odpowiedzi wiec tam wchodziłem bez przerwy po czym zgłoszony dał mi bana 
DOWODY/ŚWIADKOWIE: cały serwer potwierdzi że pytałem się panie adminie można tu stać a on nic wiec ban według mnie taki 2/10 bo tak wchodziłem ale żeby wskoczyć na lampe  cały team ct co akurat grał słyszał jak pytałem się na komunikatorze czy to txt a kermitek <3 odpowiedział mi że nie @Kermitek to tam wskakiwałem dla tego moim świadkiem jest @Kermitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze jest spam chatu. Trzeba mieć tego świadomość, więc nie dziw się, że zostało to bez żadnego odzewu. 

Ban był ostrzegawczy na 5 min, zjedz kolacje wróć na serwer.  Nie ma co roztrząsać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]

może za cicho pytałeś, a "kermitek" nie jest źródłem informacji , ostrzeżeniem był 5 minutowy ban , bo za tekstury jest do 3 godzin i taki będzie następny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.