Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] -=бадьорий=-


ivan1987

Rekomendowane odpowiedzi


[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Pozostalo ci 5 days , 7 hours , 47 minutes and 29 seconds bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : -=бадьорий=- 
[AMXBans] Powod : ' odpocznij. ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-LUZOWnia.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 34062200 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 188.163.37.156 ' 
[AMXBans] =============================================== 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że zostałeś ukarany za inne przewinienie niż to o czym wspomniałeś.

@Adas esperal na pewno opowie nam więcej szczegółów.

 

BTW. Szanuje. Piszesz lepiej po polski jak 3/4  "Polaków" na serwerze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na serwerze w tym czasie jak dostałeś tego bana, prosiło się Ciebie żebyś się uspokoił a Ty dalej prowokowałeś, kick'i ostrzegawcze chyba 2-3. Ban słuszny tylko czas może za długi ale prowokować filozoficznie też potrafisz i dlaczego nagle Ci się przypomniało a nie od razu jak dostałeś BANA ? Moim zdaniem dalsza część prowokacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce w cs 1.6 grac, a nie prowokowac, nie mam nawet mikrofona) a jeszcze wszyscy tylko na mnie i patrza i gdy ja nie wiem gdzie mozna chodzic a gdzie nie odrazu kick lub ban, gdy innemu graczu z nikiem na przyklad 123 nic nie bedzie.  dlaczego na de_nuke na jedna skale mozna a na druga - nie (i tylko dla mnie, innym nic).  To jest czysta dyskryminacja za moj nik ktory nie mozecie przeczytac))))  бадьрий znaczy rzeski (https://sjp.pl/rześki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ivan1987 na serwerze każdy jest traktowany RÓWNO. Nie ma lepszych i gorszych ze względu na pochodzenie, kolor skóry, poglądy polityczne czy orientacji seksualnej.

Sprawa de_nuke była już poruszana i tak jest. Na jednej ze skałek widać załamanie tekstur (po prawo od T respa) - NIE MOŻNA TAM WCHODZIĆ NIKOMU.

Nie znam bezpośrednio Twojej sytuacji kiedy dostałeś BANA. Czekamy na wypowiedź Adasia.

 

Następnym razem jeśli będziesz widział przejawy faszyzmu/rasizmu/ksenofobii daj mi znać na PW - powiadomię kogo trzeba (najlepiej rób ss jeśli to chat).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ban słuszny ... mamy paru graczy co naprawde nadmiernie prowokuja KICK jest pierwszy jesli nic to nie uczy jest ban do 3h (mówie o sobie) nastepny juz leci do 1tygodnia .... nie obraz sie ale za dużo mamy tu użytkowników i nie mozemy pozwolić wchodzić sobie na głowe ... to moje zdanie pozdrawiam!

 

 

Aha zapomniałem dodać ze gracz ten właśnie 2 dni temu na mapie de_dustyaztec obrazał od KUR*** za to ze niby na txt siedzi a to nie TXT tylko ten 1 murek co mozna wchodzić do góry !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Слава Україні! Героям слава!
 

національний крик про вчинення злочинів на Волині.


ZOSTAŁEŚ POINFORMOWANY, ŻE W POLSCE JEST TO KARALNE.

 ПОВЕРНУТИ ПІСЛЯ BAN :)


привіт.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.