Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ✘] Admin Wasyl i ban z rękawa


barakuda89

Rekomendowane odpowiedzi

NICK ZGŁASZAJĄCEGO: Barakuda89
DATA: 27.11.2018
MAPA: Verso
NICK ZGŁOSZONEGO: Wasyl
IP/SID ZGŁOSZONEGO: http://steamcommunity.com/profiles/76561197965390300/
OPIS SYTUACJI: Witam.zaczeła się rozgrzewka 
na mapie Verso.wskoczyłem na dach i zabiłem 1 gracza.admin Wasyl napisał na ekranie
 "jeśli ktoś wejdzie na TXT dostanie bana na tydzień" 
zabili mnie więc napisałem mu na u@ że dachy to nie txt
.rozumie było ostrzeżenie.zaczeła sie pierwsza runda więc podszedłem pod choinke i tam na kucaka
 czekałem na przeciwnika.przeciwnik zabił mnie i dostałem bana na 3 h za TXT...Ja się pytam jakie TXT jeżeli
 siedziałem na dole przy choince.rozumie było ostrzeżenie więc ponowanie nie wchodziłem na TXT.Demko może poświadczyć
 moją rację.Proszę o wyniesienie konsekwencji wobec tego Admina ponieważ dostalem niesłusznego bana.
Pisałem o UB i stweirdzili że mi się nie należy..Ja się nadal pytam dlaczego jeśli po upomnieniu nie wchodziłem na TXT.
Byłem nie raz Adminem i wiem co to TXT i ban za to.
Widzę że macie naprawde zdolnych adminów z VAC na koncie i to nie dawno bo 22 dni temu..pozdro 
DOWODY/ŚWIADKOWIE: gracze oraz demko    http://695313.node51.pukawka.pl/hltv-1811271537-de_verso-1543329420-1543330980.zip
Edytowane przez barakuda89
 Adas esperal,
ktory admin ma vac bana?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie nie mamy jednego admina na serwerze 4fun ... WASYL ostrzegł cie ze ze dostaniesz bana ... czasami tez pisze ze za dachy dam na tydzien jesli zobacze ze nadmiernie wchodzicie ... ale wasyl mógł nie byc sam ponieważ  kazdy admin ma STEAM kazdy gracz mógł napisac adminom na STEAM ze latasz po dachu i w tym momencie wbił inny admin który nie wiedział ze miałeś ostrzeżenie .... i dał ci bana na 3h ....  

 

 

JA:

Dużo razy mam takie sytuacje ze ludzie mi pisza na steam chociaz admin jest na serwerze tez wbijam i daje ale nie na 3h tylko góra do 1h ... nie miej pretensji do wasyla !

Tylu mamy tu użytkowników ze naprawde ciezko czasami jednemu adminowi ogarnąć ... wiec troszke pośpieszyłeś sie z tą skarga .... to moje zdanie pozdrawiam i zapraszam do dalszej gry !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mówie że po ostrzeżeniu nie wszedłem na TXT to za co ban ja się pytam???Wasyl napisał i Wasyl mi dał to po pierwsze a po drugie na rozgrzewce byłem tylko raz na dachu a po  ostrzeżeniu nie wchodziłem na dachy..... Demko wszystko pokaże dlatego proszę o spojżenie na demko a potem pisanie i wyciągnie konsekwencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie ty jesteś jakiś nie wiem no kurde dostałeś ostrzeżenia i co nie po słuchałeś

chcesz demko masz HLTV zobacz sobie oglądnij chyba że nie umiesz to juz nie moja wina

mogłeś nie wchodzić sam za swoje czyny ponosisz konsekwencje

Regulamin jest więc się do niego dostosuj jak inni gracze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat blokuje do decyzji i wypowiedzi Operatora serwera, @ProToTyp , @Nasstero chłopaki proszę o werdykt. 

 Adas esperal,
KAROL PO CO BLOKUJESZ NA TEJ MAPIE DACHY UZNAWANE SA ZA TXT. W CALOŚCI TAK JAK NA ALEKSANDRZE. I TYLE W TEMACIE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Z tego co widze gracz byl informowany o txt ale juz nie tak szczegolowo zeby wiedzial ze dachy to txt u nas. Proponuje pisac konretnie bo nowi gracze tego nie wiedza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.