Skocz do zawartości

[♻] Kolejna Dawka Poprawek


KamilloS

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety błędów przybywa oto kolejne Błędy/Poprawki

  • Przesunąć Hud  Który pokazuje z kim walczysz i jaki masz Ks (Jest dosłownie  na innym hudzie i sie zlewająa przecież jest miejsce)
  • Nwm czy tylko mój klan ale nie nalicza mi misji klanowych 
  • Jest wielki błąd dot klanów ale ze względu na możliwość wykorzystania go przez osoby 3 nie ujawnię go publicznie lecz na Pw
  • Czy to wada pluginu czy mapy niekiedy nie respi nam przeciwnika / Nawet niekiedy jest 2 przeciwników jednocześnie  ( proponuje dodać jakiś plugin sprawdzający czy mamy z kim walczyć )
  • Przy wyborze famasa dostajemy krowe a przy krowie famasa ( w menu broni )
  • Poprawa Hltv .. Godzina 18:32 a na stronie pisze że 5:42 i nagrywanie .. (albo cos zepsute albo to takie wolne ) Poza tym nie widać demek od 01.12 
  • Dodać jakiś licznik czasu ( najlepiej na spect żeby mozna było łatwiej kontrolować czy ktoś rashuje po 10 sek czy przed ) co prawda teraz też idzie wywnioskować ale ułatwiłoby to prace admina
  • Chcąc zmienić drużynę np spect przy użycia admina po rozpoczęciu kolejnej rundy walk ponownie jestem ct // a przy przenoszeniu się z spect do ct czy to amx czy przez menu to zwykle albo jestem sam na arenie albo mnie nie respi albo jestem dalej w spect
  • ... tu coś jeszcze dopisze lecz wypadło mi z głowy 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zgodzę się z Tobą, jak dla mnie do poprawy to co podałeś jest:

-Poprawa HUDU .

-Wgranie plugina bo bodajże ten plugin jest zepsuty.

-Z czasem ze spektem to nie głupi pomysł.

-Z klanem chyba jest błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełniam listę 

 

  • Gdy gracz popełni samobójstwo (np kill w konsoli) drugi gracz nadal pozostaje na arenie a plugin odczytuje że arena jest wolna i wtedy przerzuca kolejne osoby i tworzy sie arena z 3 graczami
  • Błąd z misjami klanowymi jest powszechny każdy go ma 
  • NIEMA HLTV
  • Gracze upominają sie o hełm ? dlaczego go nie ma ... 
  • Pojedynek na kosy jest tylko gdy na serwerze jest 1 ct kontra 1 tt // Może da sie zrobić oddzielnie dla każdej areny 
  • Co do obstawiania to nawet nie ma kiedy obstawić a jeżeli walka na kosy mogłaby być na każdej arenie to chyba jest zbędne/ Ponadto jedynie spect mógłby obstawiać bo ma na to czas .. 

Zastanawiam sie także nad takimi rzeczami jak :

Plugin Anty rash  - no wiadomo po 10 sek opuszcza niewidzialna barierę po której można rashować.

Zmiana Free vip - jak już mamy rozdawać Free vipy to może np za dołączenie do forum albo po za głosowaniu na serwer albo zrezygnujmy z free vipa

Mapy - 4 kategorie map  bliska / średnia / daleka / *fun / nieznacznie ale zróżnicuje to rozgrywkę wystarczy albo po selekcjonować mapy i ewentualnie dodać żeby było po równo 

Typu fun to np Mapa na kosy / granaty / działka / itp ( po 1 mapie dla danego typu rozgrywki wystarczy )

                                                                                         ^

Ciekawi mnie zdanie na te propozycje            / \

                                                                                          |

                                                                                          |

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 9.12.2018 o 20:29, KamilloS napisał:

 

Typu fun to np Mapa na kosy / granaty / działka / itp ( po 1 mapie dla danego typu rozgrywki wystarczy )

                                                                                         

 

 

 

 

Bardzo fajny pomysł, jedna mapka z HE co się przez szybę górą rzuca (he_dusty bodajże), na koski też fajny pomysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.12.2018 o 20:29, KamilloS napisał:

Uzupełniam listę 

 

  • Gdy gracz popełni samobójstwo (np kill w konsoli) drugi gracz nadal pozostaje na arenie a plugin odczytuje że arena jest wolna i wtedy przerzuca kolejne osoby i tworzy sie arena z 3 graczami
  • Błąd z misjami klanowymi jest powszechny każdy go ma 
  • NIEMA HLTV
  • Gracze upominają sie o hełm ? dlaczego go nie ma ... 
  • Pojedynek na kosy jest tylko gdy na serwerze jest 1 ct kontra 1 tt // Może da sie zrobić oddzielnie dla każdej areny 
  • Co do obstawiania to nawet nie ma kiedy obstawić a jeżeli walka na kosy mogłaby być na każdej arenie to chyba jest zbędne/ Ponadto jedynie spect mógłby obstawiać bo ma na to czas .. 

Zastanawiam sie także nad takimi rzeczami jak :

Plugin Anty rash  - no wiadomo po 10 sek opuszcza niewidzialna barierę po której można rashować.

Zmiana Free vip - jak już mamy rozdawać Free vipy to może np za dołączenie do forum albo po za głosowaniu na serwer albo zrezygnujmy z free vipa

Mapy - 4 kategorie map  bliska / średnia / daleka / *fun / nieznacznie ale zróżnicuje to rozgrywkę wystarczy albo po selekcjonować mapy i ewentualnie dodać żeby było po równo 

Typu fun to np Mapa na kosy / granaty / działka / itp ( po 1 mapie dla danego typu rozgrywki wystarczy )

                                                                                         ^

Ciekawi mnie zdanie na te propozycje            / \

                                                                                          |

                                                                                          |

 

 

 

 

-Hltv to nie problem można dodać.

-Anty rash dobra sprawa ale masz.

-Zmiana na freevip jest spoko, ale chyba już jest freevip?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Matthy. napisał:

 

-Hltv to nie problem można dodać.

-Anty rash dobra sprawa ale masz.

-Zmiana na freevip jest spoko, ale chyba już jest freevip?

 

 

 

 

Hltv jest tyle że nie działa - podjęte zostały już kroki w celu poprawienia różnych błędów

 

[...] Ale masz.  - ? No na niektórych mapach ( może max 6 ) jest takowa bariera ale chyba na każdej z nich dzięki podwójnemu skokowi i przejściu po txt można obejść pozatym fajnie byłoby gdyby ta bariera znikała po tych 10 sek 

 

Obecnie jest system FreeVip  chodziło mi o to żeby zachecić ludzi do otrzymywania FreeVIP'ów za np oddanie głosu na serwer w głosowaniu na cssetti / lub na samej rejestracji na forum i napisaniu posta w temacie Vip za darmo ( taki przykład)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  JOKER XD zmienił(a) tytuł na Kolejna Dawka Poprawek
  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.