Skocz do zawartości

[UB ✔] UB za darmowego bana


ArabZKebsa

Rekomendowane odpowiedzi

Po dostaniu UB za ssy. Wchodzę do gry około 14 i nie mogę wejść bo ban jest niby na koncie. Nie wiem czy jest ban na ip czy sid. Lecz amx mam niby zbanowanego wiec raczej na ip :/. Jeśli dało by coś się z tym zrobić to prosiłbym. Gram obecnie na ns bo telefon rozwaliłem i nie mogę wejść na konto. Mam tylko nadzieje że nie będę zmuszony coś zrobić aby wejść na konto steam aby grać. Bo najpewniej dopiero nowy telefon kupić będę mógł na koniec stycznia. Z góry dziękuje za wysłuchanie problemu. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrestartuj router/modem by zmienić adres IP. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja mam stałe ip nie zmienia mi się 

 

Jak widać ban miałem (tego nie z mojej winy xd)mogłem grać dostałem ub i nie mogę wiec nw. A co do mieszkania w bloku/kamienicy xd. To w mojej okolicy graja razem ze mną 3 osoby ale oni csa odpalali. Gdzies z 2 miesiące temu i grają tylko na steam .

Edytowane przez ArabZKebsa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czekaj na decyzję niebieskich/czerwonych bo ktoś dostał bana za haxy na ten adress IP i to całkiem nie dawno (27.11).

https://gyazo.com/774e26135698c0cb8959d1abdddcc9f3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.