Skocz do zawartości

P&O | Odpowiedzi - N[e]wb[i]


SNICKERS

Rekomendowane odpowiedzi

Pytania od @Sekusz :

 

[P] Jak masz na imię?
[O] Paweł
[P] Ile masz lat?
[O] 20 
[P] Pracujesz czy się uczysz?
[O] Pracuje
[P] Masz jakieś zwierzaki?
[O] Tak mam, 2 psy i 2 koty.
Imiona psów to Burek i Czarek odpowiednio do koloru sierści :D
[P] Masz jakieś hobby? Jeśli tak, to jakie?
[O] Hooby jako tako nie mam, lubię kilka rzeczy na raz 
m.in. grać w gry na pc, piłka nożna, oglądanie filmów i seriali i karanie botów na 4funku :D
[P] Masz prawo jazdy?
[O] Tak, mam. Prawo jazdy w tych czasach jest niezbędne.
[P] Interesujesz się sportem?
[O] Oczywiście, że interesuje się sportem, najbardziej piłką nożną, reczną i siatkówką oraz skokami narciarskimi jak każdy janusz w zimie :D

 

Pytania od @penqu :


[P] Kiedy zacząłeś przygodę z CSem?
[O] Przygodę z csem zacząłem w 2013r. dokładnie 6 czerwca na sieci, która już nie istnieje i o której (nie obrażcie się) w latach 2013-2015 znajdował się najlepszy 4fun w Polsce, a ta sieć miała nazwe 
Elitarni.
[P] Grałeś w CSGO? Jeśli tak to jaką miałeś rangę.
[O] Nie grałem w cs go i mnie nie ciągnie do tej gry.
[P] Czy grasz w inne gry?
[O] Aktualnie poza csem gram w Margonem, świat Classic jakby coś. Poza tym jestem fanem Gothica i ogólnie dobrych RPGów, w najbliższym czasie wezmę się za Skyrima i ogólnie każda gra, która mi podejdzie do gustu jest przeze mnie grana.
[P] Co najbardziej podoba Ci się w serwerze 4fun?
[O] Co mi się podoba? Na pewno dużo ludzi= więcej bótów :D Ponadto nie lubię skakać z kwiatka na kwiatem jeżeli chodzi o serwery, ten mi się spodobał, to gram tu i raczej prędko się to nie zmieni. ("pozdrawiam fanów" ~Krol Albanii 2018 )
[P] Co najbardziej przeszdza Ci w grze na serwerze 4fun?
[O] Co mi przeszkadza? Przeszkadza to złe słowa, bardziej nie pasuje, a co mi nie pasuje? Niekompetentność niektórych adminów, pluginy które zasyfiają serwer przez co gracze z gorszym sprzętem skarża się na niskie fpsy i nie tylko. Poza tym częstotliwość grania tych samych map, tak wiem, że ludzie lubią mapy oklepane, ale jest duzo fajnych map, których sie nie gra na 4funku i to z grubsza chyba tyle, do ludzi nic nie mam nikt mi odcisku nie zrobił, tylko moge sie denerwować jak ktoś mnie zabije i napisać o nim bot, co pewnie juz kazdy wie bo pisze tak srednio z 3 razy na mape :D

 

Pytanie od @Nasstero:
[P] Czemu zawsze mi mowisz ze bez formy, a potem jedziesz wszystkich jak chcesz? :D
[O] Po prostu odpisuje mu tak, żeby mi dał świety spokój :D
Chce żeby sie poczuł, że zniżyłem sie do jego poziomu jeśli chodzi o skilla :D

 

[P] Kogo nominujesz do kolejnego P&O?
[O] DUCKDUCKDUCKDUCKDUCKDUCKDUCKDUCK ( @DUCK)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  DIESEL zmienił(a) tytuł na P&O | Odpowiedzi - N[e]wb[i]
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.