Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] problem z mikrofonem na serwerze,


lampkaPL

Rekomendowane odpowiedzi

 Otuż muj problem polega na tym że na innych serwerach działa mi mikrofon a na tym nie nierozumiem o co chodzi nawet sie nie pokazuje nademnom głośniczek 

  troche to wygląda jak bym miał perma na mikro ale od początku tego serwera tak mam

      więc nie wiem o co chodzi.

                                                                                         PROSZE O POMOC!!!

Edytowane przez lampkaPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś permanentnego bana na mikrofon (czyt. muta). Spora ilość graczy skarży się na Twoje wypowiedzi podczas gry, ponieważ nie spełniasz wymogu korzystania z niego:

• +16 lat,

• mutacją - posiadasz piskliwy głos

 

PS. Proszę zrób coś z ortografią, bo aż razi w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE PRAWDA jak ja nie mam piskliwgo głosu moge to udowonic tylko jak ????????????????????????????????

 

PRAGNE DODAĆ ŻE WTEDY MIAŁEM CHRYPE I ŻE ODRAZU PISKLIWY GŁOS I BAN PERMAMENTNY WES CO TY DO MNIE MUWISZ:/

 

I MAM 16 LAT BOŻE CO TO ZA FORUM ŻE TACY TU SOM LUDZIE.

Edytowane przez lampkaPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lampkaPL napisał:

NIE PRAWDA jak ja nie mam piskliwgo głosu moge to udowonic tylko jak ????????????????????????????????

 

PRAGNE DODAĆ ŻE WTEDY MIAŁEM CHRYPE I ŻE ODRAZU PISKLIWY GŁOS I BAN PERMAMENTNY WES CO TY DO MNIE MUWISZ:/

 

I MAM 16 LAT BOŻE CO TO ZA FORUM ŻE TACY TU SOM LUDZIE.

Można stwierdzić po ortografii, że nie masz  16lat np. xD bo z taką ortografią by Cię nie przepuścili do natępnej klasy no chyba, że miałeś takie specjalne zaświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.