Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] Nie wiem czy dostalem bana


BloodyAlien

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem w jakim dziale napisac chcialem dolaczyc do serwera byla mapa blue i podczas laczenie z serwerem wywalilo mnie z takim powodem Error! Is Not Valid Auth (10)  mapa sie zmienila na eldorado teraz serwera nie ma w ulubionych a jak chcialem polaczyc sie przez konsole to pisze cos takiego czy serwer mnie uznal za jakiego bota bo wczesniej jak serwer full byl probowalem dolaczyc zaczaczylem w oknienku ze jak bedzie wolny slot to wbije i po 18 min dolaczylem do gry jak chcialem jeszcze raz wejsc to juz serwer mnie nie wypuscil czy mnie to uznalo za flodowanie przy probach dolaczenia i z czasem ten ban minie

 

moj steam STEAM_0:1:25242576


] connect 145.239.239.244:27015
Connecting to 145.239.239.244:27015...
You have been banned from this server.

Retrying 145.239.239.244:27015...
You have been banned from this server.

Retrying 145.239.239.244:27015...
You have been banned from this server.

Retrying 145.239.239.244:27015...
You have been banned from this server.

Edytowane przez BloodyAlien
 Adas esperal,
ktos musi resnac serwer napisz do nwnluz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usuniecie pilkow nie pomoglo bo nie chciala sie mi grac wlaczyc ale usunolem i caly folder hl wywalilem moze teraz pomoze

Edytowane przez BloodyAlien
 nadiaa,
spróbuj usunąć wszystkie pliki z tego serwera a jak nie to przeinstaluj cs'a i przy następnym wejściu powinno być ok, bo nie ma żadnego bana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodem tego Błędu "prawdopodobnie" jest Twój dostawca internetu lub tak jak napisała @nadiaa. Pozdrawiam, Bana żadnego nie posiadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.