Skocz do zawartości

[♻] ASPI i ANTYCZIT


AspiratiO_Crew!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jest sprawa @NWN_LUZ Ponieważ ten anty hax wyszukuje już prawie wszystkich od jakiegoś tygodnia da się to doprecyzować jakoś ?? bo nawet przed chwila @Dziam Dziam  wyszukało 2 ... chyba ze nie da się nic z tym zrobić to możesz to usunąć i tak jest dużo administracji żeby w końcu troche popracowali :)

 

POZDRAWIAM ASPI!

 Adas esperal,
musi 8 znalesc aby zbanowac, to ze komus znajdzie 1 czy 2 strefy to tam nic sie nie dzieje.
 Adas esperal,
dla mnie plugin ejst bardzo ok gdy nie ma admina a nie ma zawsze adminow jest nas duzo ale aktywnosc adminow jest w godzinach popoludniowych a rano nie ma nikogo czasem ktos randomowo wejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być to przez Lagi graczy samych jak dostał YPSI, wiec naprawdę proszę nic nie zmieniać a gracz który dostanie takiego bana zawsze może napisać odwołanie :) pozdrawiam 

 

P.S. Moja prywatna opinia na ten temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że to jest dobre rozwiązanie szczególnie w godzinach nocnych czy mocno porannych :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie plugin ejst bardzo ok gdy nie ma admina a nie ma zawsze adminow jest nas duzo ale aktywnosc adminow jest w godzinach popoludniowych a rano nie ma nikogo czasem ktos randomowo wejdzie 


NIe wiem co mną kierowało, aby tak złożyć zdanie xD Ale wiadomo o co chodzi xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.