Skocz do zawartości

rozdzielczość ekranu


Son Goku

Rekomendowane odpowiedzi

Włączam gra, rozdzielczość mam na  1920/1080

Po zminimalizowaniu gry rozdzielczość się zmienia, Muszę wchodzić w ustawienia karty i zmieniać na 1920/1080. 

Ktoś z Was może wie jak to zrobić, aby rozdzielczość się nie zmieniała ?

gra.png

zminilozowana gra.png

Edytowane przez Son Goku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ustawioną rozdzielczość 1920x1080 ekranu na kompie i tak samo w cs'ie tak ?

 

W cs'ie:

Display mode : widescreen ?

Renderowanie: OpenGL ?

(ja mam takie ustawienia śmiga wszystko)

 

 

Jeśli na kompie masz inna rozdzielczosc ustawioną niz w cs'ie to bedzie sie zmieniać ( jeśli o tym nie wiedziałeś to tylko informuje nie pouczam) :P

Edytowane przez JurandZeSpychowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Sponsor

@Son Goku musisz w ustawieniach grafiki w panelu serowania poustawiać bo ja miałem taki problem to sie okazało że mam stare sterowniki i szalały mi..



a masz opcje automatyczne i ręczne ustawienia weś na reczne i zzpisz zmoiany

Edytowane przez Shadow
 Son Goku,
sterowniki dawno pobrane do nvidia i intel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz CFG tylko do odczytu, tk gdzieś wyczytałem xd



@@ edit a tak serio  to wejdz w menager urzadzen i aktualizuj sterownik 

1.png 

przykladowy ss z neta.

Edytowane przez Adas esperal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś w ustawieniach grafiki czy nie ma czasem jakieś opcji zapamiętaj, zastosuj lub coś co by pamiętało rozdzielczość? 

Masz opcje "Zachowaj skalowanie wyświetlacza" może jak to włączysz to będzie ok ? 

Jaki masz system? Może sterownik nie jest kompatybilny z wersją systemu, może stary DirectX?

 

Masz problem ale nie wiemy z czym walczyć, jaka karta, czy to komp czy lap? Jaki system? Nie czytamy w myślach :D 

 Adas esperal,
najlepiej jak by włożył do ryżu :p
 Son Goku,
wszystko robiłem to co napisałeś..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kminiliśmy właśnie nad chyba wszystkimi opcjami razem z tym co @SNICKERS napisałeś. :/

 

Zaaktualizował wszystkie stery, nawet wyłączaliśmy w menadżerze urządzeń karte intela ktora mogła robić zamieszanie bo w tym typie lapka (albo na wszystkich już nie pamiętam) standardowo działa na intel hd a przełącza się na nvidie dopiero jak potrzebuje wiecej mocy obliczeniowej.

Edytowane przez JurandZeSpychowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba układy graficzne masz ustawione na  rozdzielczości natywnej ? Może masz GF na 1920x1080 ustawioną która włącza się pod obciążeniem, a intela masz na mniejszej która działa bez obciążenia, albo na odwrót :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.