Skocz do zawartości

[UB ✔] aimstar kolejny ban.


aimstar

Rekomendowane odpowiedzi

Nick AIMSTAR
SteamID STEAM_0:0:24128030
SteamCommunity ID 76561198008521788
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID
Powód Bana Czitowanie
Wykonano 30.01.2019 - 13:46:44
Wygasa Nie określono
Zbanowny przez Pablo :):D
Zbanowany na [ONLYDD2]CS-LUZownia.pl[VipFree24H/StatTrak/100Hp/LECZENIE/KOSY/SKINY/ASYSTY] (de_dust2)
Wszystkie wygasłe bany 0
Edytowane przez aimstar
Mateuszek,
UB, zapraszam do gry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://hostuje.net/file.php?id=3453e5722d763bbf263585c515b098b1

5.00 nie chowa się od 2 fleshy, jest pewien że nie wyjdzie

5.10 przeskok celownika

7.40 do końca, ale widać w też w innych akcjach brak rozrzutu.

 

Edytowane przez PabloW
Mateuszek,
Wrzuciłeś demko to teraz rozpisz czasowo co sie nie zgadza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego ja mam sie niby tłumaczyć ze macham sobie myszką na początku dema, rzucanie randomowych granatow i obserwowanie dwoch spotow z ktorych teoretycznie mogą wyjść przeciez tam nie ma nic takiego zebym był odpalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, okej po co te nerwy .. 5:00 nie chowam sie bo juz nie zdarze zareagowac i moge tylko probowac go zabic wiec jaki jest sens sie chowac i uciekac jak ogarniety gracz wyjdzie i mnie rozstrzela jak niemcy naszych,  nastepna akcja przeskok celownika nic z tego nie rozumiem, maly rozrzut swiatczy wieloletnim graniem i doswiadczeniem, (nie uzywam skrtypow aliasow i innych durnych cfg) a gram od 2k4 i to nie jest moj jedyny steam. a mialem juz tutaj bana i dostalem ub. nie ma tutaj akcji spalonych gram 4fun nigdy sie nie przykladam do gry i uwazam ze kazdy ma swoj styl gry, nie zwracam uwagi na staty tylko styl gry. okej przepraszam nie wiedzialem, wiec zostane zbanowany za dwa flesze i ze wydziabana nie wychyla po fleszach tylko czeka az zejda i potem atakuje :D. Dziekuje Matthy widac na szczescie ze jest tu jakas elita co dobrze strzela i potrafi oddac kule mimo mleka.. dostane ub?

Edytowane przez aimstar
 ola :>,
Korzystaj z funkcji edycji
Mateuszek,
Kolego masz takie coś jak opcje edytuj posta, możesz zawsze posta edytować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem pod kątem rozpiski admina :

Rozpiska Admina :

5.00 nie chowa się od 2 fleshy, jest pewien że nie wyjdzie

5.10 przeskok celownika

7.40 do końca, ale widać w też w innych akcjach brak rozrzutu.

 

Moja rozpiska pod kątem tych minut

5.00  Szczerze to ja tu nic nie widzę , 2x flesze dostał i stara się strzelać na gali. Sam tak robie jak dostaje flesze na oczy, staram się nawet po o macku trafiać -B

5.10 Słyszy gościa na gali a Ty piszesz cytuje "Przeskok Celownika" to gracz podejrzany o haxy miał się w celować w ziemie albo w Anarchnie , jak słyszy gale. Ja tu nie widzę Aima. Po prostu usłyszał ziomka na gali i wcelował sie :D -B

7.40 Nie ma żadnego NoRecoila zobacz sobie na reszte demka gdzie strzela w brame na b jak mu bron skacze. -B

 

Jak dla mnie  demko słabe brak dowodów że gość ma aima albo WH. Widać że ogarnia gre ma słuchawki i wszystko słyszy.

Nakręć lepsze demko :)

Edytowane przez Matthy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.