Skocz do zawartości

[UB ✔] Prośba o ub


bl4nt

Rekomendowane odpowiedzi

Microsoft PCM format only
Microsoft PCM format only
Microsoft PCM format only
Microsoft PCM format only
Microsoft PCM format only
Microsoft PCM format only
Microsoft PCM format only
Microsoft PCM format only
Missing RIFF/WAVE chunks
Microsoft PCM format only
Kicked :You have been banned from this server.

Edytowane przez Kaneki Ken
 Adas esperal,
wracaj do gry tylko nie wariuj :D Obandowany na prośbe admina banującego .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wypowiedz osoby banującej czyli @AspiratiO_Crew! plus osoby decyzyjne w tej sprawie czyli @ProToTyp @Nasstero i @NWN_LUZ 

Samego autora proszę o cierpliwość w sprawie decyzji dalszej. 

 Adas esperal,
Dałem ub bo myslalem ze tylko jest ban w bansie a ponoc dostał jeszcze przez lasta ( opiekunowie h@ decydować )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Blancik blancik prowokacje swoją stroną ale czasami dobrze wiesz że przeginasz zamiast ugryść sie w język gadałem dzisiaj z @Fantazja i powiedziałem jej co jest grane ja osobiście jestem za tym aby cie Odbanować i dać ci ostatnią szanse bo sam miałem BANA KIEDYŚ I MI DALI SZANSE   ale nie rób już tak więcej poczekaj jak wróci ktoś z BL  lub @NWN_LUZ @SNICKERS  święty nikt raczej nie jest bo jeszcze sie taki nie urodził Bana dostałeś odemnie dlatego napisałem Justynie aby ci napisała o tym odwołaniu bo sie zdziwilem jak uslyszałem ze ty na AB wbiłeś jeszcze na steam ... rozumiem cie ze mogleś nie skumać ze nadal ban trwa bo zmienne ip bo lubisz sobie popić  ...

 Adas esperal,
odbanowany na prośbe admina banującego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AspiratiO_Crew! dokladniee badzmyy normalni kazdy wie jak jest :)   aby dac chlopaczkowi szanse :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]

Bana ja dałem po tym jak ubliżał "klaunowi szydercy"  i nie mogliśmy go zbanować bo był "szary", okazało się że w bansie był aktywny ban. Dostał więc za wejście na aktywnym banie. Bana i tak by dostał za obrażanie "klauna".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście byłem zdziwiony gdy usłyszałem, że bl4nt dostał perma, ponieważ nie wiedziałem nawet o tym banie od @AspiratiO_Crew! 

Jest stałym graczem na naszym 4fun i lubi go sporo graczy  więc myślę,  że warto dać mu tą szansę i już ostatnie ostrzeżenie skoro ban był za obraze @Klaun Szyderca

powinien się wypowiedzieć i opisać sytuacje w której go obraził. A najlepiej link do hltv bo chciałbym zobaczyć tą sytuacje :) i ocenić, ponieważ mnie wtedy nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nic nie zrobie nie wiedziałem ze tu jeszcze o to chodzi o obraze Klaunika chciałem dobrze ale nic nie moge zrobić pozdrawiam . a @ProToTyp jest doświadczony wiec nie mam zamiaru nawet podważać jego decyzji ...  @NesTo a.k.a Nike chciałem dobrze Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie się jeżeli mogę sie wtrącić do tej sprawy jeżeli dany gracz wszedł na Aktywnym Banie to niestety ale jak dla mnie powinien zostać ban powstrzymany w postaci PERMA.

Wejście AB czy próba na wejścia na serwer w postaci Bana = Perm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaaa otworzę piwerko i się wypowiem....

 

 

A więc tak... ban Aspirynki był z zeszłego roku, w między czasie grałes na serwerze i admini nawet nie wiedzieli że ten ban cały czas jest zapisany i obowiązuje. Więc jestem w stanie zrozumieć że Ty też mogłes o nim nie wiedzieć.

 

Co do sytuacji ostatniej... zażartowałem sobie jak to ja, bez obrażania, na wesoło z kogoś, już nawet nie pamiętam z kogo. Ot normalna wymiana zdań, śmiechy, chichy itp A Ty wsiadłeś na mnie z wyzwiskami i zacząłeś mnie obrażać tak naprawdę sam nie wiem z jakiego powodu bo ja nawet nie z Tobą rozmawiałem w danej chwili. Nie wiem czy byłeś pijany czy kij wie co innego, nie zmienia to faktu że nie możesz w ten sposób podważać autorytetu admina i powagi jego funkcji. Jeżeli nie podoba Ci się jakiś mój żart i dotyczy on Ciebie to można to zgłosić bezpośrednio mi, że sobie tego nie życzysz lub w formie skargi na forum. Co do żartów z osób trzecich to one jeżeli poczują się urażone to mogą pójść taką samą drogą a nie przez pseudo adwokata w postaci innego gracza.

 

Co do bana to nie zgadzam się na całkowity UB, nie mniej jestem w stanie zaakceptować jego skrócenie gdyż jesteś stałym graczem i mimo dość częstych wybryków to uważam że ogólnie wprowadzasz dobrą atmosferę na serwer.

 

Decyzję co do ewentualnego skrócenia bana i do jakiego wymiaru pozostawiam osobom z wyższym stanowiskiem. Ja osobiście powstrzymam się od jakichkolwiek propozycji i sugestii.

 

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

 

Czytała Krystyna Czubówna

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blancik to dobry chłopak :) Każdego czasami niosą nerwy i emocje, a kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień. Ja też miałam nie raz i nie dwa sytuację stresową z obrażaniem i rozumiem to bo wszyscy jesteśmy ludźmi.  Nie wypowiem się co do AB, ponieważ mnie tu nie było kiedy to się stało, natomiast moim skromnym zdaniem nie należy nikogo skreślać jeśli jest lubiany i wprowadza fajną atmosferę na serwer :) No chłopaki no! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. Chłopak jest wyrywny ale też zabawny , jak dla mnie dał bym mu jeszcze szanse :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Samo wejsci na aktywnym banie jet nie do konca jego wina bo tu amxbans zle nadawal bana i nie jest pierwszy raz ze ludzi wchodzili po mimi banow nawet na tym samym ip zwlaszcze ze osobiscie sprwdzalem  i nie jest to dla mnie do konca jasne jak to sie stalo . Teraz otrzymal ban cfg wiec nie wejdzi ale potraktowal bym to jako blad systemu zwlaszacza ze spoko osob sie za nim wstawia.Co do obrazy Klauna to mysle ze @Klaun Szyderca z @ProToTyp  niech sie dogadaja i wspolnie ustalcie dlugosc bana odejmujac juz czas od momentu ostatniego bana i niech to bedzie ostatnia szansa dla niego ktora czasami dajemy tym w ktorych pokladamy nadzieje ze sie ogarna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werdykt: UB.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.